Úvod  /  O závodě

Aktuality

Celkem: 91  1 2 3 4 5 6 7..

Připravili jsme si pro tebe letos řadu atraktivních novinek Připravili jsme si pro tebe letos řadu atraktivních novinek 14/04/14

Širší start, větší pohodlí na trati, více pořadatelů a občerstvovaček. Genesis Bike Prague pro tebe letos chystá řadu příjemných novinek.

více

Vyhrajte kolo Genesis za 70 tisíc za účast v Intersport Marathon Serie 2014 09/04/14

Už 14. června odstartuje další ročník seriálu závodů horských kol Intersport Marathon Serie 2014, který už potřetí otevře Genesis Bike Prague. Součástí série je dalších pět atraktivních závodů ve čtyřech zemích.

více

Z amatéra profi bikerem za sedm týdnů Z amatéra profi bikerem za sedm týdnů 07/04/14

Společnost INTERSPORT v duchu svého hesla Sport To The People přišla s výzvou pro nesportovce a sportovce amatéry. Jednomu vybranému umožní, aby v půlce června stanul na startu závodu Genesis Bike Prague. O proměnu amatéra na bikeového závodníka se postará odborný tým Intersportu.

více

Genesis Bike Prague myslí na nejmenší závodníky a pořádá dětské závody Genesis Bike Prague myslí na nejmenší závodníky a pořádá dětské závody 31/03/14

Nejen pro dospělé, ale také pro ty nejmenší bikery, je určen adrenalinový zážitek s názvem Genesis Bike prague. V den závodu 14. června proběhne přímo v okolí Galerie Butovice bohatý doprovodný program pro děti a rodiče včetně dětstkých závodů.

více

Využij jedinečnosti Genesis Bike Prague a zvol si náročnost trasy až při závodě Využij jedinečnosti Genesis Bike Prague a zvol si náročnost trasy až při závodě 31/03/14

Co dělá z Genesis Bike Prague jedinečný bikový zážitek? Možnost výběru trasy až při samotném závodě. Přesně na 19. kilometru dojde k rozhodnutí, zda zvolit kratší nebo delší trať. Podle čeho se rozhodnout?

více

Posledních 200 triček Craft Cool pro nejrychleji přihlášené bikery Posledních 200 triček Craft Cool pro nejrychleji přihlášené bikery 31/03/14

Stále váháš, jestli letos vyrazíš zdolat výzvu s názvem Genesis Bike Prague? Nepřemýšlej příliš dlouho, mohlo by se stát, že bys ke startovnému nedostal tričko Craft Cool a neměl startovné za nejnižší cenu.

více
Celkem: 91  1 2 3 4 5 6 7..
  vyobrazení jezdce na velocipédu
       
 
  • Generální
    partner
  • Genesis