Úvod  /  O závodě

Aktuality

Celkem: 113  1 2 3 4 5 6 7..

Bike Prague se pojede 13. června 2015 02/01/15

Už 13. června 2015 se pojede čtvrtý ročník závodu Bike Prague, který si získal pevné místo nejen v kalendářích, ale také ve vašich srdcích!

více

Největší slovenský MTB maraton startuje už o víkendu 21/07/14

Intersport Marathon Serie pokračuje dalším dílem už nadcházející víkend ve slovenské Stupavě. V rámci ŠKODA STUPAVA TROPHY 2014 si bikeři mohou vybrat hned ze čtyř různě dlouhých tratí. Součástí jsou i dětské závody, závod jednokolek a běžecký závod.

více

Amatérská cyklistka Jana v sobě za šest týdnů probudila bikera Amatérská cyklistka Jana v sobě za šest týdnů probudila bikera 23/06/14

Nikdy nejela žádný závod, nikdy pravidelně netrénovala, sport jí byl cizí. Tak trochu záviděla svému manželovi a dětem společný čas, když každý víkend vyráželi na kolo. Za šest týdnů se Janě Vopatové život otočil o 180 stupňů, dnes může díky projektu společnosti INTERSPORT Probuď v sobě bikera říci, že je z ní bikerka.

více

Genesis Bike Prague ovládli Jobánek a Černá Genesis Bike Prague ovládli Jobánek a Černá 14/06/14

Jan Jobánek z týmu Superior Rubeba ovládl dnešní závod Genesis Bike Prague na 65 kilometrů, který od pražské Galerie Butovice zavedl závodníky až pod vysílač Cukrák. Mezi ženami byla nejrychlejší Šárka Černá (Ski bike centrum Radotín). Mezi muži na trase 35 km byl nejrychlejší David Janda, ženám vládla Jana Šimánková.

více

Nejdůležitější informace před startem 13/06/14

Do startu Genesis Bike Prague zbývá už  jen několik hodin a v článku jsme dali pro tebe a další bajkery dohromady nejdůležitější informace k závodu. Takže, tady jsou!

více

Svět zábavy opět vaří pro závodníky 12/06/14

Dokážeme si představit, jak ti může na trati vyhládnout. A proto jsme pro tebe přichystali v cíli občerstvení. Ve svém startovním balíčku najdeš lístek na jídlo a pití, který můžeš uplatnit ve Světě zábavy v 1. patře Galerie Butovice.

více
Celkem: 113  1 2 3 4 5 6 7..
  vyobrazení jezdce na velocipédu
       
 
  • Generální
    partner
  • Genesis