• cs
  • en
Úvod  /  O závodě

Aktuality

Celkem: 133  1 2 3 4 5 6 7..

Přihlas se do 24. 5. a vyhraj startovné na Salzkammergut Trophy Přihlas se do 24. 5. a vyhraj startovné na Salzkammergut Trophy 22/05/15

Zaregistruj se sám a nebo s partou ve více lidech a kromě toho, že budeš mít levnější startovné, můžeš ještě vyhrát startovné na legendární bikový závod Salzkammergut Trophy v Rakousku.

více

Přihlaste svoji školu a získejte 10 000 Kč na vybavení tělocvičny Přihlaste svoji školu a získejte 10 000 Kč na vybavení tělocvičny 21/05/15

Školní rok už se nám pomalu blíží ke konci a je čas si před rozdáním vysvědčení ještě na chvíli užít nějaké té sportovní zábavy. Přihlaste žáky své základní školy, utvořte co největší tým a získejte sportovní vybavení  do vaší tělocvičny v hodnotě 10 000 Kč.

více

Na start ČEZ Bike Prague se postaví i útočník Rytířů Kladno Jakub Strnad! Na start ČEZ Bike Prague se postaví i útočník Rytířů Kladno Jakub Strnad! 19/05/15

Na start závodu ČEZ Bike Prague se už 13. června postaví i hokejisté Rytířů Kladno. Tomáš Redlich, Jakub Strnad, Michal Gutwald a Daniel Kružík. Čtyřka kladenských hokejistů už pilně trénuje na červnový závod a my vám přinášíme rozhovor s útočníkem Jakubem Strnadem! Na jakou trasu si troufne a co od závodu očekává?

více

Na start ČEZ Bike Prague se postaví i hokejisté Rytířů Kladno! Na start ČEZ Bike Prague se postaví i hokejisté Rytířů Kladno! 15/05/15

Na start závodu ČEZ Bike Prague se už 13. června postaví i hokejisté Rytířů Kladno. Tomáš Redlich, Jakub Strnad, Michal Gutwald a Daniel Kružík. Čtyřka kladenských hokejistů už pilně trénuje na červnový závod a my vám přínášíme rozhovor s prvním z nich, s útočníkem Tomášem Redlichem! Na jakou trasu si troufne a co od závodu očekává?

více

1000 závodníků má své startovní číslo 1000 závodníků má své startovní číslo 12/05/15

Je to tady! Už 1000 bikerů je zaregistrováno do 4. ročníku ČEZ Bike Prague! Jestli ještě nejsi mezi nimi, přihlas se na http://bike-prague.cz Vezmi kámoše nebo rovnou celou partičku a budete mít startovné o stovku levnější!

více

Adrenalinový zážitek čeká i na děti! Adrenalinový zážitek čeká i na děti! 11/05/15

Máte doma malého bikera, který si chce užít jedinečné okamžiky závodu na kolech? Na Bike Prague si užije příjemné aktivní chvíle s celou rodinou! Připraven je bohatý doprovodný program. Při nákupu jednoho dospělého startovného v síti Intersport jede navíc dítě úplně zadarmo.

více
Celkem: 133  1 2 3 4 5 6 7..
  vyobrazení jezdce na velocipédu