• cs
  • en
Úvod  /  O závodě

Aktuality

Celkem: 179  1 2 3 4 5 6 7..

Přihlaste se do 22. května a soutěžte o poukázky do Intersportu za 10 000 Kč Přihlaste se do 22. května a soutěžte o poukázky do Intersportu za 10 000 Kč 17/05/16

SOUTĚŽ PRODLOUŽENA. Ještě nejsi přihlášen na pátý ročník ČEZ Bike Prague? Přihlas se do 22. května a můžeš vyhrát poukázku na nákup sportovního vybavení Intersport. 10 výherců si rozdělí poukázky v celkové hodnotě 10 tisíc korun!

více

ČEZ Bike Prague si zajede Alset Racing Team ČEZ Bike Prague si zajede Alset Racing Team 16/05/16

Závodu ČEZ Bike Prague se pravidelně účastní Alset Racing Team a chybět nebude ani letos. Jaké ambice mají na letošní ročník? Přečtěte si rozhovor s kapitánem týmu Davidem Štíbrem.

více

Pro závodníky je připraven špičkový servis! Pro závodníky je připraven špičkový servis! 15/05/16

Na ČEZ Bike Prague se budete mít jako v bavlnce. Postaráme se jak o vás, vaše kolo, tak i o vaše kamarády, kteří vás přijedou podpořit. Podívejte se, co všechno pro vás máme připraveno před závodem, během něj i po něm.

více

Přijď si otestovat stovky kol od Intersportu a získej startovné o stovku levnější Přijď si otestovat stovky kol od Intersportu a získej startovné o stovku levnější 10/05/16

Plánuješ si pořídit nové kolo? Nebo si chceš třeba jen nějaké vyzkoušet? Tak doraz v sobotu 14. května na in-line dráhu u Galerii Butovice! Navíc pouze v tento den budeš mít v prodejně Intersport Galerie Butovice šanci získat startovné na ČEZ Bike Prague o stovku levnější!

více

Na ČEZ Bike Prague vás čeká nabitý doprovodný program Na ČEZ Bike Prague vás čeká nabitý doprovodný program 09/05/16

ČEZ Bike Prague není jen o samotném závodě! Zázemí před Galerií Butovice se v den závodu promění v zónu plnou her, soutěží a zábavy! Takže berte s sebou maminky, dědečky, přítelkyně, dětičky! ČEZ Bike Prague je závod pro celou rodinu! Co všechno na váš čeká?

více

Jak změnit startovní vlnu? Jak změnit startovní vlnu? 03/05/16

Byla ti přiřazena startovní vlna, s kterou nejsi spokojen? Máš pocit, že máš na víc? Tak nám vyplň formulář a přidej své nejlepší výsledky z posledních tří let, ať můžeme tvůj výkon posoudit a přeřadit tě výš!

více
Celkem: 179  1 2 3 4 5 6 7..

  vyobrazení jezdce na velocipédu