• cs
  • en
Úvod  /  O závodě

Aktuality

Celkem: 161  1 2 3 4 5 6 7..

ČEZ BIKE PRAGUE SE POJEDE 11. ČERVNA 2016 ČEZ BIKE PRAGUE SE POJEDE 11. ČERVNA 2016 04/02/16

Už 11. června 2016 se pojede pátý ročník závodu ČEZ Bike Prague powered by Genesis, kde se závodníci mohou opět rozhodnout až přímo na trati, jestli pojedou trasu na 65, nebo 35 kilometrů. Ostřílení bikeři i ti, co si pojedou na pohodu, už můžou začít trénovat. Registrace za zvýhodněné startovné budou spuštěny už brzy.

více

Bike Prague bude opět součástí seriálu Intersport Marathon Series 2016 13/01/16

Velkou radost mají organizátoři závodu horských kol Bike Prague, neboť ani letos nebude tato akce chybět na seznamu závodů seriálu Intersport Marathon Series. Mimo závodu Bike Prague se mohou závodníci v seriálu těšit na Author Šela Marathon, Duna Marathon, Salzkammergut Trophy, Škoda Stupava Trophy a Škoda Horal Marathon.

více

Intersport-Marathon Series ovládli Češi! 20/08/15

Intersport-Marathon Series, který se skládá ze šesti závodů probíhajících od května do srpna, je u konce a s ním i celkové výsledky.

více

Na ČEZ Bike Prague dorazil i německý závodník Wolfgang Bonaventura Na ČEZ Bike Prague dorazil i německý závodník Wolfgang Bonaventura 23/06/15

Loni se německý závodník Wolfgang Bonaventura účastnil závodu poprvé. Natolik si ho užil, že se letos objevil znovu. Na ČEZ Bike Prague dorazil až z Heidelbergu.

více

Motor a Rytíři Kladno zahodili hokejky a vrhli se  na závody horských kol ČEZ Bike Prague Motor a Rytíři Kladno zahodili hokejky a vrhli se na závody horských kol ČEZ Bike Prague 20/06/15

Hokejisté týmů Rytíři Kladno a ČEZ Motor České Budějovice tentokrát vyměnili hokejky za kola a postavili se proti sobě na závodě horských kol ČEZ Bike Prague! A aby se před závodem pořádně vyhecovali, domluvili se na sázce! ,,Prohraný tým pogratuluje vítězům v dresech protivníka a ještě je pozve na pivo,“ znělo ještě před závodem. Oslabení Rytíři ale neměli na Motor šanci, a tak se Jihočeši radují z vítězství.

více

Jiří Langmajer: Kdy je příští ročník? Musím jet zase! Jiří Langmajer: Kdy je příští ročník? Musím jet zase! 13/06/15

Na start letošního 4. ročníku se postavil i herec Jiří Langmajer. Závod si jel hlavně na pohodu, ale i tak si ho užil na plné pecky. ,,Kdy je příští ročník? Pojedu určitě znovu," řekl v cíli.

více
Celkem: 161  1 2 3 4 5 6 7..
  vyobrazení jezdce na velocipédu