• cs
  • en
Úvod  /  O závodě

Aktuality

Celkem: 196  1 2 3 4 5 6 7..

Podívej se na kompletní výsledky Intersport Marathon Series 2016 28/08/16

Jak určitě víš, závod ČEZ Bike Prague je součástí prestižní mezinárodní série Inter-Mountain Series, kam patří mimo jiné i legendární rakouský závod Salzkammergut Trophy. Podívej se na výsledky celé série Intersport Marathon Series 2016

více

Přečti si výsledkový zpravodaj ČEZ BIKE PRAGUE 2016 Přečti si výsledkový zpravodaj ČEZ BIKE PRAGUE 2016 21/07/16

Chceš vědět, jak sis vedl v nabité konkurenci a v jednotlivých kategoriích? Nebo si chceš jen připomenout, co všechno jsi zažil na letošním 5. ročníku ČEZ Bike Prague? Přečti si Výsledkový zpravodaj k letošnímu závodu.

více

Pořád si můžete koupit triko ČEZ BIKE PRAGUE z limitované edice Pořád si můžete koupit triko ČEZ BIKE PRAGUE z limitované edice 20/07/16

Pozor: Pořád si můžete zakoupit funkční trička Silvini z limitované edice ČEZ Bike Prague 2016 v různých barevných variantách.

více

Oficiální výsledky ČEZ Bike Prague jsou online Oficiální výsledky ČEZ Bike Prague jsou online 13/06/16

Máme pro vás opravené a oficiální výsledky letošního ročníku ČEZ Bike Prague 2016. Pořadí je nyní dle čistého času měřeného od ostrého startu v Klukovicích. Vyhlášeny jsou zároveň výsledky týmových soutěží Tandem a Slow motion.

více

Změny ve výsledcích ČEZ Bike Prague Změny ve výsledcích ČEZ Bike Prague 13/06/16

Z důvodu komunikační chyby došlo při letošním ČEZ Bike Prague k mylnému vyhodnocení výsledků. Namísto správného pořadí počítaného od oficiálního startu došlo k vyhodnocení výsledků od výstřelu a startu elitní vlny u Galerie Butovice. Za tuto chybu se omlouváme a pracujeme na opravě výsledků. Do doby nápravy jsou vyvěšené výsledky NEOFICIÁLNÍ - správné výsledky budou zveřejněny dnes.

více

Vyrazte na Boletice Race. S Bike Prague máte startovné za polovic Vyrazte na Boletice Race. S Bike Prague máte startovné za polovic 11/06/16

Máme pro vás tip na akci pro celou rodinu - Boletice race startuje už 2. července a s Bike Prague můžete mít startovné za polovic.

více
Celkem: 196  1 2 3 4 5 6 7..

  vyobrazení jezdce na velocipédu