• cs
  • en
Úvod  /  O závodě

Aktuality

Celkem: 193  1 2 3 4 5 6 7..

Oficiální výsledky ČEZ Bike Prague jsou online 13/06/16

Máme pro vás opravené a oficiální výsledky letošního ročníku ČEZ Bike Prague 2016. Pořadí je nyní dle čistého času měřeného od ostrého startu v Klukovicích. Vyhlášeny jsou zároveň výsledky týmových soutěží Tandem a Slow motion.

více

Změny ve výsledcích ČEZ Bike Prague 13/06/16

Z důvodu komunikační chyby došlo při letošním ČEZ Bike Prague k mylnému vyhodnocení výsledků. Namísto správného pořadí počítaného od oficiálního startu došlo k vyhodnocení výsledků od výstřelu a startu elitní vlny u Galerie Butovice. Za tuto chybu se omlouváme a pracujeme na opravě výsledků. Do doby nápravy jsou vyvěšené výsledky NEOFICIÁLNÍ - správné výsledky budou zveřejněny dnes.

více

Vyrazte na Boletice Race. S Bike Prague máte startovné za polovic Vyrazte na Boletice Race. S Bike Prague máte startovné za polovic 11/06/16

Máme pro vás tip na akci pro celou rodinu - Boletice race startuje už 2. července a s Bike Prague můžete mít startovné za polovic.

více

ČEZ Bike Prague 2016 přilákalo přes 1 500 zavodníků, vyhráli Adel a Cesnaková 11/06/16

Parádní závod, konečně rozumné počasí bez veder. Přesně takový byl pátý ročník závodu ČEZ Bike Prague, který přilákal přes 1 500 závodníků. Nejrychlejší mezi nimi byli Filip Adel a Milena Cesnaková.

více

Nejdůležitější info před startem ČEZ Bike Prague 2016 09/06/16

Do startu letošního ČEZ Bike Prague zbývá pár hodin a tak ti přinášíme souhrn těch nejdůležitějších informací před startem!

více

Pomáhejte pohybem s aplikací EPP od Skupiny ČEZ 09/06/16

Součástí akce ČEZ Bike Prague je bohatý doprovodný program od generálního partnera, Skupiny ČEZ, a to nejen pro rodiny. Děti si budou moci projet na odrážedlech a kolech překážkovou Skibi dráhu, zařádit si ve skákacím hradu nebo navštívit ČEZ Energy zónu, kde můžete načerpat energii, zahrát si fotbálek, herní konzole či si dobít mobilní telefon a  připojit se na zdarma na wi-fi.

více
Celkem: 193  1 2 3 4 5 6 7..

  vyobrazení jezdce na velocipédu