Hlavní závod

  • Celkem přihlášených: 1152
  • Trasa 65 km: 395
  • Trasa 35 km: 353
  • Nerozhodnutí: 404
SČ./Vlna Jméno Roč. Klub KM Zapl.
1460/3. vlna Kosová Zuzana 1982 65 km Ano
737/2. vlna Rys Tomáš 1981 65 km Ano
725/2. vlna KOMÁREK Karel 1981 65 km Ano
724/2. vlna FAPSO HONZA 1978 Polygon5 Cycling 65 km Ano
1474/3. vlna Mušinský Ladislav 1978 65 km Ano
169/1. vlna Poldauf Petr 1981 Praha 1 65 km Ano
187/1. vlna Vitvar Martin 1987 65 km Ano
1757/3. vlna NECHOĎDOMA Petr 1977 65 km Ano
1475/3. vlna Javorský Radim 1979 65 km Ano
868/2. vlna Zuzanek Paul 1956 MTB-TEAM BÖBRACH 65 km Ano
1477/3. vlna Janovský Jiří 1990 65 km Ano
722/2. vlna FERKO Jozef 1965 65 km Ano
1478/3. vlna Ledvina Tomáš 1976 hasiči Polepy 65 km Ano
1479/3. vlna Vacek Michal 1994 hasiči Polepy 65 km Ano
1480/3. vlna Novotný Jirka 1994 hasiči Polepy 65 km Ano
1481/3. vlna Malý Čestmír 1980 hasiči Polepy 65 km Ano
1714/3. vlna Vorlíčková Markéta 1975 65 km Ano
1483/3. vlna Wurmová Ilona 1978 65 km Ano
1473/3. vlna Šinfelt Jaromír 1980 hasiči Polepy 65 km Ano
1472/3. vlna Šinfeltová Michala 1990 65 km Ano
1471/3. vlna Horvatovič Josef 1971 TJ Lokomotiva Nymburk 65 km Ano
188/1. vlna KADLEČEK Václav 1991 65 km Ano
721/2. vlna CHARVÁT Miroslav 1976 Комэн Владивосток 65 km Ano
1461/3. vlna MAŠÍN Petr 1986 65 km Ano
249/1. vlna ROBEK Robert 1970 65 km Ano
1463/3. vlna Částka Jaroslav 1983 65 km Ano
248/1. vlna Trojan Tomáš 1987 65 km Ano
189/1. vlna PRESSL Dušan 1975 SKP Styl Litoměřice 65 km Ano
1464/3. vlna Počárovský Michal 1977 65 km Ano
802/2. vlna Varga Miroslav 1968 NewVillage 65 km Ano
719/2. vlna JÍRA Aleš 1974 Beran-Catering bike team 65 km Ano
190/1. vlna TAUCHMAN Michal 1966 Rock Machine-Cyklomax 65 km Ano
718/2. vlna NAZAROV Anton 1980 MTB Kiev 65 km Ano
253/1. vlna RAUCHFUSS Marek 1969 REVITBUILD MTB Team 65 km Ano
717/2. vlna KUTÍLEK Michal 1967 65 km Ano
191/1. vlna Harbal Juraj 1969 65 km Ano
1467/3. vlna SEM Pavel 1980 65 km Ano
192/1. vlna KRUPICA PAVEL 1971 KOVÁŘSTVÍ KRUPICA 65 km Ano
193/1. vlna Stehlík Filip 1978 zdavytrenink.com 65 km Ano
1468/3. vlna Černý Vladimír 1952 65 km Ano
194/1. vlna BERAN David 1976 beran-catering bike team 65 km Ano
809/2. vlna Ráček Martin 1984 Lumpík 65 km Ano
1470/3. vlna Píšová Jana 1979 65 km Ano
805/2. vlna Gittler Vladislav 1968 65 km Ano
195/1. vlna VRÁBEL Igor 1973 65 km Ano
1485/3. vlna Gittler Vladislav 1997 65 km Ano
726/2. vlna HOUDA David 1974 65 km Ano
1486/3. vlna Hora Jiří 1979 65 km Ano
1500/3. vlna Maceška David 1993 65 km Ano
196/1. vlna SOUČEK Petr 1999 BIKEMARAST team 65 km Ano
727/2. vlna ŘÍHA Robert 1969 Ráj kol Kladno 65 km Ano
736/2. vlna PAŠEK Petr 1990 65 km Ano
735/2. vlna SYMON Martin 1958 Kraken Team Dobříš 65 km Ano
1501/3. vlna Krejza Tomáš 1986 65 km Ano
197/1. vlna KRBEC Jaroslav 1988 deuterium-tritium fuel cycles 65 km Ano
734/2. vlna VÁVRA Jaroslav 1981 65 km Ano
7/ELITE ŽÁKOVSKÝ Marek 1972 hasiči Praha 65 km Ano
733/2. vlna SIHELSKY Michal 1987 Black Lions Team Praha 65 km Ano
1502/3. vlna Vojtěchovská Alena 1991 65 km Ano
198/1. vlna ŠMÍD Petr 1983 Nilfisk Pro Cycling 65 km Ano
647/2. vlna WIRTH Marek 1988 65 km Ano
828/2. vlna Hraba Jan 1983 HKR ADVOKÁTI 65 km Ano
1504/3. vlna Rysavy Gabriel 1979 HKR ADVOKÁTI 65 km Ano
732/2. vlna Třešňák Petr 1983 65 km Ano
1505/3. vlna Seifert Petr 1974 65 km Ano
1506/3. vlna Bankó Ákos 1978 65 km Ano
1822/3. vlna Sychra Jakub 1980 Motor Brdy 65 km Ano
1507/3. vlna Fillette Roman 1979 Motor Brdy 65 km Ano
730/2. vlna TOMÁŠEK Ondřej 1981 65 km Ano
729/2. vlna Ševčík Petr 1978 65 km Ano
1508/3. vlna KNĚZŮ Marek 1971 Gepro 65 km Ano
864/2. vlna HNAT JIRI 1975 65 km Ano
728/2. vlna DOLEJŠ Miloš 1974 65 km Ano
199/1. vlna HAVEL Luboš 1965 65 km Ano
1499/3. vlna Prostřední Jakub 1992 65 km Ano
716/2. vlna ČERMÁK Martin 1987 65 km Ano
1498/3. vlna Zink Milan 1980 65 km Ano
1497/3. vlna Fantozzi Ugo 1980 Visconte Cobram tributo squadra 65 km Ano
1487/3. vlna Vlach Daniel 1987 65 km Ano
250/1. vlna NESVADBA Daniel 1988 Defect Praha 65 km Ano
799/2. vlna ADAMOVÁ Eva 1982 65 km Ano
714/2. vlna KUNTOŠ Jiří 1973 65 km Ano
1489/3. vlna Novotný Petr 1982 65 km Ano
1490/3. vlna Teissing Michal 1981 65 km Ano
200/1. vlna Soukup Václav 1989 Praha 10 65 km Ano
1491/3. vlna Hanka Tomas 1985 65 km Ano
1492/3. vlna Šturma Robert 1980 65 km Ano
1493/3. vlna Brisuda Antonín 1980 65 km Ano
201/1. vlna SYROVATSKÝ Marek 1977 65 km Ano
13/ELITE ČERNÝ Josef 1977 MTB Nežichov Prom-in 65 km Ano
1494/3. vlna SEDLÁŘ Pavel 1978 65 km Ano
1495/3. vlna Liška Vojtěch 1984 65 km Ano
186/1. vlna ŠIMEK Pavel 1967 65 km Ano
702/2. vlna KOZEL Adam 1989 Sokol Praha Vršovice 65 km Ano
1496/3. vlna Kára Jakub 1989 65 km Ano
1510/3. vlna Geri Adam 1989 65 km Ano
1409/3. vlna TYXA Vaclav 1945 65 km Ano
185/1. vlna TYXA Jan 1976 Kladno 65 km Ano
170/1. vlna Rendl Martin 1978 65 km Ano
1423/3. vlna Kašpárek Ondřej 1990 65 km Ano
701/2. vlna Blažek David 1982 65 km Ano
808/2. vlna Machač Jan 1980 ZDARBAR 65 km Ano
1425/3. vlna Morales Antonio 1980 65 km Ano
1426/3. vlna Hernandez Vera Ignacio 1985 65 km Ano
700/2. vlna OUPICKÝ Lukáš 1982 65 km Ano
1427/3. vlna Král Petr 1984 Racek Čelákovice 65 km Ano
171/1. vlna Macháček Roman 1976 65 km Ano
699/2. vlna HOREJC Jan 1985 65 km Ano
1428/3. vlna Ilčík Jan 1984 65 km Ano
1429/3. vlna Antonů Jan 1982 65 km Ano
698/2. vlna Lisý Karel 1983 auto I.S.R. 65 km Ano
697/2. vlna ŠIMEK Radek 1980 ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 65 km Ano
696/2. vlna NOVÁČEK Václav 1974 65 km Ano
829/2. vlna Sklenář Vladimír 1963 XCT sport Hospůdka Karolína 65 km Ano
633/2. vlna Klap Jaroslav 1990 Erilens 65 km Ano
695/2. vlna KOZEL Dalibor 1957 AIVIS 65 km Ano
694/2. vlna JANÁK Petr 1966 Sapal 65 km Ano
703/2. vlna ŽÁK Tomáš 1989 65 km Ano
882/2. vlna Bohoněk Miloš 1990 Run the World 65 km Ano
25/ELITE KYNDL Lukáš 1993 BSK racing 65 km Ano
1422/3. vlna PECKA Tomáš 1975 65 km Ano
704/2. vlna PALENIK Marek 1979 Bikeranch 65 km Ano
173/1. vlna SOCHOROVSKÝ Petr 1973 Šmukýřka 65 km Ano
12/ELITE KOROS Standa 1984 Alset Racing Team 65 km Ano
713/2. vlna HŮLA Radek 1970 Děčín 65 km Ano
811/2. vlna PALÁSEK Igor 1975 OCA Brno 65 km Ano
174/1. vlna POKORNÝ Martin 1974 ČSOB,a.s. 65 km Ano
1420/3. vlna KNOTT Jakub 1973 65 km Ano
1410/3. vlna Bártfay Tomáš 1986 65 km Ano
1411/3. vlna JUHÁSOVÁ Anna 1990 65 km Ano
712/2. vlna Kysel Zdeněk 1960 65 km Ano
1412/3. vlna Pernička Tomáš 1982 65 km Ano
1413/3. vlna Juhás František 1984 65 km Ano
711/2. vlna DRÁBIK Milan 1971 DRAKUN 65 km Ano
175/1. vlna Bělohlávek Aleš 1976 Podbrdy 65 km Ano
710/2. vlna Velek Matej 1985 65 km Ano
812/2. vlna Augusta Matous 1989 65 km Ano
1415/3. vlna Skácel Bořek 1969 Borisovo 65 km Ano
709/2. vlna HROUDA Robert 1970 65 km Ano
120/1. vlna Boháč Jan 1977 65 km Ano
754/2. vlna Klasna Michal 1981 65 km Ano
708/2. vlna Rameš Jan 1979 65 km Ano
176/1. vlna Johanovský Tomáš 1985 Kotlářka Praha 65 km Ano
177/1. vlna JEŽEK Václav 1979 Burza cenných papírů Praha 65 km Ano
178/1. vlna BÁRTA Petr 1977 Bi ESSE 65 km Ano
1418/3. vlna Talášek Vojtěch 1985 65 km Ano
707/2. vlna Kohoutek Radim 1973 Amper Racing 65 km Ano
179/1. vlna PRSKAVCOVÁ Marcela 1965 Six Monkeys 65 km Ano
180/1. vlna Blažek Michal 1979 BIG SHOCK MTB RACING 65 km Ano
706/2. vlna LANDA Pavel 1977 65 km Ano
1419/3. vlna Štěch Filip 1981 65 km Ano
1433/3. vlna von Tsurikov Nick 1965 65 km Ano
705/2. vlna DOVICA Ivan 1983 65 km Ano
1434/3. vlna Dobiáš Adam 1990 Sporticus Team 65 km Ano
181/1. vlna Kahoun Jakub 1990 65 km Ano
182/1. vlna Kobranov Matouš 1990 65 km Ano
856/2. vlna Štědrý Dan 1974 65 km Ano
1449/3. vlna Kahoun Karel 1961 65 km Ano
1450/3. vlna Jíra Luboš 1968 65 km Ano
1451/3. vlna Maxa Jiří 1974 65 km Ano
1452/3. vlna Kříž Martin 1978 65 km Ano
1453/3. vlna Fabiny Miroslav 1965 65 km Ano
1454/3. vlna Hlavatý Radek 1967 65 km Ano
1455/3. vlna Šindelář Vít 1981 65 km Ano
1456/3. vlna Formánek Jiří 1982 65 km Ano
1457/3. vlna Machowetz Milan 1972 65 km Ano
183/1. vlna RYCHTERA Aleš 1976 CC Charlie 65 km Ano
11/ELITE ROZEHNAL Michal 1970 iVelo.cz 65 km Ano
693/2. vlna Rozehnal Václav 2002 iVelo.cz 65 km Ano
1458/3. vlna Mazdra Marek 1984 65 km Ano
1448/3. vlna Havlík David 1990 65 km Ano
738/2. vlna VERNER Kamil 1995 65 km Ano
1447/3. vlna Pospíchal Radek 1990 65 km Ano
184/1. vlna JUNGMAN František 1982 65 km Ano
202/1. vlna JUN Tomáš 1979 65 km Ano
783/2. vlna ŠPELINA Dušan 1972 65 km Ano
1446/3. vlna Hladík Martin 1974 65 km Ano
1436/3. vlna Vojan Michal 1975 65 km Ano
1437/3. vlna DOSTÁL Libor 1974 65 km Ano
1438/3. vlna Šafář Hynek 1965 Spartak Praha 4 65 km Ano
771/2. vlna MOLÍNOVÁ Petra 1973 65 km Ano
1439/3. vlna Buben Martin 1979 Pakobylka team 65 km Ano
770/2. vlna ŠAFAŘÍK Martin 1974 Jizerkovi 65 km Ano
769/2. vlna KRTIČKA Stanislav 1952 65 km Ano
768/2. vlna PAZDEROVÁ Renata 1971 65 km Ano
657/2. vlna Král Milan 1973 BobrBikeTeam 65 km Ano
793/2. vlna Novák Patrik 1999 BobrBikeTeam 65 km Ano
767/2. vlna Bubeníček Jan 1985 65 km Ano
1440/3. vlna Bubeníček Jan 1956 65 km Ano
203/1. vlna Sebastianelli Luca 1969 Bubovice Bike Team 65 km Ano
796/2. vlna Demeter Radovan 1988 65 km Ano
221/1. vlna Bartůněk Jan 1994 Symbio +BMC 65 km Ano
766/2. vlna STEJSKAL Petr 1982 Vrzaci 65 km Ano
222/1. vlna HRNČÍŘ Martin 1971 65 km Ano
223/1. vlna SOVÍČEK Jan 1998 65 km Ano
1442/3. vlna Pojda Lukáš 1975 Gepard Pardubice 65 km Ano
765/2. vlna HÁJEK Jaroslav 1968 poison bike Praha 65 km Ano
1443/3. vlna Mojžíš Radovan 1978 65 km Ano
224/1. vlna VON WEDEL Wedigo 1973 Das Team, das seinen Namen vergessen hat 65 km Ano
225/1. vlna Ramin Koschnud 1980 TSV Mosbach 65 km Ano
1444/3. vlna Rajnoch Daniel 1972 Bike Factory Strakonice 65 km Ano
720/2. vlna KOŠŤÁL Jakub 1987 65 km Ano
658/2. vlna Soják Tomáš 1980 65 km Ano
764/2. vlna FADRHONS Petr 1984 65 km Ano
245/1. vlna Štorek Martin 1979 Profa Chomutov 65 km Ano
226/1. vlna KOLESA Luděk 1961 Kbely Cycling Team 65 km Ano
1511/3. vlna Zlesáková Ivana 1975 Golf Club Albatross 65 km Ano
763/2. vlna KARLAS Stanislav 1984 Depre Repre 2014 65 km Ano
1563/3. vlna Havlíček David 1985 65 km Ano
772/2. vlna HLIŇÁKOVÁ Petra 1972 65 km Ano
227/1. vlna FRIML Martin 1967 65 km Ano
10/ELITE SKŮČEK Petr 1978 LivingroomWorkout.eu 65 km Ano
773/2. vlna HŘÍBAL Tomáš 1966 65 km Ano
871/2. vlna Kalaš Radim 1975 alltraining.cz 65 km Ano
1578/3. vlna Cianci Mike 1971 65 km Ano
782/2. vlna Kotlín Matěj 1983 ČSOB Na Zdraví 65 km Ano
228/1. vlna Kučera Marek 1975 BRCYKL 65 km Ano
1579/3. vlna Hrubý Jan 1985 65 km Ano
1580/3. vlna Vlachynský Aleš 1979 HAKA Racing 65 km Ano
1581/3. vlna Frey Peter 1956 65 km Ano
229/1. vlna JIRÁK Stanislav 1978 65 km Ano
1582/3. vlna Hotovec Petr 1997 65 km Ano
1583/3. vlna Hartman Petr 1968 65 km Ano
1584/3. vlna MANDEL Petr 1968 FEED ZONE 65 km Ano
1585/3. vlna Staš Martin 1985 65 km Ano
1586/3. vlna Rydval Milan 1985 65 km Ano
1406/3. vlna Nachtmann Tomáš 1968 65 km Ano
1396/3. vlna ZOUBEK Lukáš 1987 65 km Ano
1576/3. vlna Jedlička Radim 1989 65 km Ano
781/2. vlna NIKL Martin 1979 65 km Ano
1575/3. vlna Moucha Jakub 1990 65 km Ano
807/2. vlna PUHALOVÁ Jana 1980 Čistý sport 65 km Ano
146/1. vlna TLUSTY Martin 1981 65 km Ano
1394/3. vlna Vainer Jiří 1963 65 km Ano
785/2. vlna Kosek Michal 1985 65 km Ano
1385/3. vlna FRANKO Erich 1964 Cyklosport Pit-Stop 65 km Ano
667/2. vlna STIBŮREK Michael 1967 65 km Ano
666/2. vlna JARNÍKOVÁ Jitka 1968 65 km Ano
1386/3. vlna Synek Radomír 1963 65 km Ano
803/2. vlna Kabele Petr 1968 65 km Ano
665/2. vlna VALLA Vojtech 1973 ČEZ Biking Heroes 65 km Ano
150/1. vlna KARKOŠKA Milan 1968 bajker.eu 65 km Ano
1389/3. vlna Kyselová Monika 1979 Dámynakole.cz 65 km Ano
715/2. vlna Havlíček Miroslav 1954 65 km Ano
664/2. vlna Strnad Pavel 1974 STS Chvojkovice Brod 65 km Ano
1391/3. vlna Toula Martin 1987 65 km Ano
147/1. vlna LANDGRAF Tomas 1981 Dream Team II 65 km Ano
235/1. vlna Zamecnik Rene 1979 bajker.eu 65 km Ano
268/1. vlna KALOJÍROS Tondáno 1968 Bemaniax-tombiker 65 km Ano
1393/3. vlna Zabilka Josef 1997 65 km Ano
810/2. vlna Miňovský Tomáš 1996 65 km Ano
1339/3. vlna Žváček Petr 1976 65 km Ano
659/2. vlna CUJ Patrik 1973 65 km Ano
1340/3. vlna Pliml Pavel 1985 HAKA racing 65 km Ano
1341/3. vlna Vilím Marek 1984 65 km Ano
1305/3. vlna Bína Lukáš 1979 BSK racing 65 km Ano
1431/3. vlna Bruzenak Peter 1967 65 km Ano
148/1. vlna HAVELKA Michal 1976 65 km Ano
1319/3. vlna Pikal Petr 1985 CEZ Biking Heroes 65 km Ano
1320/3. vlna Bureš Václav 1991 65 km Ano
251/1. vlna Staněk Pavel 1976 TEAM GOOFY 65 km Ano
1635/3. vlna Naď Michal 1976 TEAM GOOFY 65 km Ano
19/ELITE ČERMÁK Jan 1966 Alset Racing Team 65 km Ano
230/1. vlna MADEJ Tomáš 1982 SK POLAR 65 km Ano
1652/3. vlna Tomaschko David 1975 TEAM GOOFY 65 km Ano
1651/3. vlna Vokoun Jan 1984 Team Bike Březová 65 km Ano
144/1. vlna Zeman Igor 1964 bajker.eu 65 km Ano
1650/3. vlna Mikeš Ladislav 1971 team goofy 65 km Ano
20/ELITE KYNDL Petr 1965 Alset Racing Team 65 km Ano
792/2. vlna Mika Radek 1976 Česká Windsurfingová Asociace 65 km Ano
282/1. vlna Křížková Jaroslava 1976 Bemaniax 65 km Ano
237/1. vlna Dohnal Richard 1962 KELLYS BIKERANCH TEAM 65 km Ano
240/1. vlna STANĚK Jiří 1982 More Than Bikers 65 km Ano
1633/3. vlna PIKNER Tomáš 1969 65 km Ano
1649/3. vlna Mužík Josef 1981 IRON STARS BEROUN 65 km Ano
1632/3. vlna Štorek Jan 1997 65 km Ano
254/1. vlna Dimmer Jan 1953 ŠILHAVÝ-RAMALA 65 km Ano
1648/3. vlna Svoboda Tomáš 1968 65 km Ano
756/2. vlna BURDA Aleš 1966 BT Severní ledovec 65 km Ano
1638/3. vlna Hejkal Tomáš 1979 65 km Ano
241/1. vlna Strouhal Tomáš 1998 Eleven Mercedes Mitas Team 65 km Ano
639/2. vlna Němeček Ondřej 1999 65 km Ano
836/2. vlna Černý Miroslav 1973 65 km Ano
876/2. vlna Šůs Jaroslav 1965 Novis TK Praha 65 km Ano
256/1. vlna BENEŠ Kamil 1982 65 km Ano
1811/3. vlna Lukáš Petr 1978 CUDY Bike - B!B 65 km Ano
271/1. vlna Erdziak Maroš 1980 PBV MTB TEAM BRNO 65 km Ano
264/1. vlna Rubeš Jaroslav 1976 65 km Ano
1659/3. vlna Jirásek Tomáš 1973 MTB Hřiměždice 65 km Ano
833/2. vlna Čermák jan 1982 65 km Ano
834/2. vlna Křivan Marian 1968 65 km Ano
1656/3. vlna Pelka Radek 1977 65 km Ano
275/1. vlna Mareš Vojtěch 1978 Bikeclinic Cannondale 65 km Ano
1654/3. vlna Nováková Blecha 1990 VSAK PUNK 65 km Ano
1636/3. vlna Mally David 1979 65 km Ano
263/1. vlna Škoda Jan 1988 Hollandia bike crew 65 km Ano
281/1. vlna Brych Petr 1963 PBV MTB TEAM Brno 65 km Ano
262/1. vlna Hubáček Libor 1962 Praha 5 65 km Ano
1663/3. vlna Dobrucký Teodor 1997 65 km Ano
1712/3. vlna Mádl Jiří 1975 65 km Ano
814/2. vlna Přindiš Pavel 1961 USK Praha 65 km Ano
1664/3. vlna Sulakova Lucia 1982 65 km Ano
1675/3. vlna Ondra Jiří 1962 SK Kaznějov 65 km Ano
1674/3. vlna Soucek Tomas 1980 65 km Ano
1877/3. vlna Hlacik Zdenek 1975 65 km Ano
1673/3. vlna Berkovič David 1977 65 km Ano
261/1. vlna KOŘÁN Jakub 1987 Alltraining. cz 65 km Ano
820/2. vlna Grund Tomáš 1985 65 km Ano
1677/3. vlna Gába Miroslav 1962 65 km Ano
1672/3. vlna Dlouhý Václav 1988 65 km Ano
276/1. vlna DOLEŽAL Petr 1978 Bikeclinic Cannondale 65 km Ano
272/1. vlna Frýbert Jiří 1973 65 km Ano
1669/3. vlna Krátký Michal 1964 AZ MOBILITY 65 km Ano
291/1. vlna kopec Jiří 1993 Veřejná Sportovní Akademie zs 65 km Ano
855/2. vlna Kopec Ladislav 1990 Veřejná Sportovní Akademie zs 65 km Ano
1743/3. vlna Kopec Ladislav 1962 Veřejná Sportovní Akademie zs 65 km Ano
815/2. vlna Latiok Roman 1985 Shark team 65 km Ano
816/2. vlna PEREIRA Miguel 1970 Pereira 65 km Ano
1668/3. vlna PULQUERIO Sonia 1975 Pereira 65 km Ano
1686/3. vlna Citek Rosta 1987 65 km Ano
29/ELITE Cesnaková Milena 1985 Cyklo Team Weber 65 km Ano
1701/3. vlna HAVLÍK Pavel 1967 KT Tryskomyš 65 km Ano
867/2. vlna Vacenovský Vít 1968 KT Tryskomys 65 km Ano
1742/3. vlna Heřman Roman 1971 TEAM GOOFY 65 km Ano
1741/3. vlna Kopecký Martin 1974 TEAM GOOFY 65 km Ano
873/2. vlna Grofčík Emil 1953 Ellio Nitra Slovensko 65 km Ano
863/2. vlna PÁLENÍK Viliam 1957 ŠS Zálesie 65 km Ano
278/1. vlna MUSIL Ladislav 1967 KBELY cycling team 65 km Ano
1685/3. vlna Chvojka Jaroslav 1975 65 km Ano
835/2. vlna Pavelek Ladislav 1978 SC Calabrone 65 km Ano
821/2. vlna HOUDEK Petr 1977 65 km Ano
1703/3. vlna Čermák Pavel 1967 65 km Ano
1704/3. vlna Čížek Jiří 1968 65 km Ano
28/ELITE Wolf Jan 1989 Regal Bike 65 km Ano
1774/3. vlna Lexa Lukáš 1987 MTB Nežichov 65 km Ano
865/2. vlna Štěpaník Petr 1980 Lazy Pedals 65 km Ano
36/ELITE ŠUSTR Lukáš 1984 Alset racing team 65 km Ano
34/ELITE Šlajchrt Filip 1982 Café Oliver 65 km Ano
822/2. vlna PRÁŠEK Martin 1979 65 km Ano
283/1. vlna HLAVÁČ Dušan 1978 PhysterMTB 65 km Ano
1777/3. vlna VALACH Michal 1986 Physter 65 km Ano
1711/3. vlna Fomín Miroslav 1986 65 km Ano
284/1. vlna Malý Daniel 1973 65 km Ano
1738/3. vlna Kimla Jan 1968 STS Chvojkovice - Brod 65 km Ano
1737/3. vlna Zajícová Lucie 1975 65 km Ano
866/2. vlna Minář Martin 1967 Cyklo Jiřička Litvínovice 65 km Ano
1812/3. vlna šmejkal radek 1975 65 km Ano
854/2. vlna Šindelář Ondřej 1985 65 km Ano
306/1. vlna Reichert Vojtěch 1982 auto I.S.R. 65 km Ano
1747/3. vlna BÍLEK Josef 2001 65 km Ano
1755/3. vlna Vašica Tomáš 1975 65 km Ano
1754/3. vlna Pereverzov Jiri 1986 65 km Ano
844/2. vlna Skovajsa Jakub 1993 CK KOLOKRÁM 65 km Ano
1878/3. vlna Kraus Marek 1974 Varta Hosté 65 km Ano
837/2. vlna FRANC David 1975 AC/DC 65 km Ano
290/1. vlna Bezouška Tomáš 1976 Sporticus & Partner Elit 65 km Ano
279/1. vlna MATTUŠ Jakub 1981 Ja kLub 65 km Ano
1752/3. vlna Borkovec Miroslav 1964 Nadšenci z Posázaví 65 km Ano
1751/3. vlna Rahm Jiří 1988 65 km Ano
298/1. vlna Pour David 1987 Bemaniax Madbike 65 km Ano
1749/3. vlna Kopecký Ladislav 1985 Bemaniax Madbike 65 km Ano
1748/3. vlna Lukeš Ondřej 1983 65 km Ano
878/2. vlna Bohuslav Petr 1990 Seidl.cz 65 km Ano
1814/3. vlna Poláček Karel 1975 Bouda Malá Úpa 65 km Ano
1815/3. vlna Chaloupka Luboš 1979 Bouda Malá Úpa 65 km Ano
1816/3. vlna Libjak Tomáš 1980 Bouda Malá Úpa 65 km Ano
1778/3. vlna STOLIČNÝ Luděk 1979 65 km Ano
1779/3. vlna Moldan Johannes 1988 65 km Ano
845/2. vlna KOVAŘÍK Jiří 1978 Burza cenných papírů Praha 65 km Ano
285/1. vlna Spilka Jindřich 1983 65 km Ano
1780/3. vlna Tonek Maik 1973 Radclub Bremen 65 km Ano
846/2. vlna HONDLÍK David 1973 Atletiko Frymburk 65 km Ano
1781/3. vlna JUŘICA Jan 1982 Praha 65 km Ano
883/2. vlna Roubicek Lukas 1981 Roubike racing 65 km Ano
847/2. vlna Reiser Matěj 1996 Kellys BikeRanch Team 65 km Ano
305/1. vlna Mader Daniel 1991 Ski a Bike centrum Radotín 65 km Ano
1793/3. vlna Knetl Karel 1966 adverfoto 65 km Ano
30/ELITE ŠŤASTNÝ Jan 1985 Alset Racing Team 65 km Ano
877/2. vlna Kučera Jiří 1969 65 km Ano
292/1. vlna Pos Roman 1973 65 km Ano
1797/3. vlna KUBÍN Filip 1995 GT Opportunity Brno 65 km Ano
1841/3. vlna Antoš Miloslav Gianty 1979 Bikebros GIANT 65 km Ano
858/2. vlna Švehla Jan 1971 Delta team triatlon 65 km Ano
879/2. vlna Šimeček David 1978 65 km Ano
1879/3. vlna Hachle Radek 1971 rioptik.cz 65 km Ano
869/2. vlna SRB Marek 1984 Kostkylega.cz Racing Team 65 km Ano
1823/3. vlna Švorc Jan 1948 65 km Ano
1836/3. vlna Švorc Martin 1971 65 km Ano
1880/3. vlna Havlicek Vladimir 1962 65 km Ano
35/ELITE Kubín Michael 1993 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 65 km Ano
870/2. vlna VÁVRA Zbyněk 1979 bajker.eu 65 km Ano
1834/3. vlna TOROK Norbert 1979 65 km Ano
1859/3. vlna Borůvka Pavel 1988 65 km Ano
1860/3. vlna Šimon Václav 1991 Prima-kolo 65 km Ano
1861/3. vlna Kindl Tomáš 1976 Team Goofy 65 km Ano
2007/4. vlna HUSOVÁ Jana 1976 35 km Ano
231/1. vlna MÁLEK Petr 1984 35 km Ano
780/2. vlna Zinga Pavel 1978 35 km Ano
1564/3. vlna VLČEK Pavel 1967 35 km Ano
232/1. vlna PŘEVRÁTIL Adam 1999 Würth MTB Racing Team 35 km Ano
1565/3. vlna Hodková Miroslava 1982 35 km Ano
2008/4. vlna Švestková Ilona 1976 35 km Ano
1567/3. vlna SVOBODOVÁ Alena 1962 35 km Ano
1568/3. vlna KLAUS Miloslav 1960 35 km Ano
2001/4. vlna Ložek Pavel 1947 35 km Ano
233/1. vlna HLÁSENSKÝ Ondřej 1988 35 km Ano
1570/3. vlna Žingor Radek 1969 35 km Ano
1571/3. vlna Vozár Martin 1979 35 km Ano
1572/3. vlna Nožička Martin 1993 35 km Ano
2006/4. vlna Němcová Eva 1974 35 km Ano
234/1. vlna HOSPODKA Jiří 1989 Alltraining.cz 35 km Ano
1321/3. vlna Tylečková Eva 1984 35 km Ano
1614/3. vlna MICHL Jan 1987 35 km Ano
1587/3. vlna Schwan Walter 1970 35 km Ano
220/1. vlna JANÁČEK Jiří 1976 Rozběháme Teplice 35 km Ano
1588/3. vlna Janáček Jan 1999 Rozběháme Teplice 35 km Ano
1589/3. vlna Pichlík Zdeněk 1976 35 km Ano
779/2. vlna VNUKOVÁ Jaroslava 1951 BSK racing 35 km Ano
660/2. vlna Maturová Andrea 1979 Čelákovice 35 km Ano
778/2. vlna Kadlec Tomáš 1977 Čelákovice 35 km Ano
1604/3. vlna Holoubková Marie 1995 35 km Ano
1605/3. vlna Kovařík Marek 1979 35 km Ano
777/2. vlna Fischer Petr 1964 bez 35 km Ano
9/ELITE Kutil Pavel 1972 Bikerental.cz 35 km Ano
776/2. vlna ŠTÁFEK David 1988 35 km Ano
775/2. vlna BAUMRUK Miloš 1970 JTEKT team 35 km Ano
774/2. vlna Jozíf Petr 1962 35 km Ano
219/1. vlna JÁNSKÝ Jakub 1992 35 km Ano
762/2. vlna HAVRÁNEK Martin 1980 35 km Ano
1606/3. vlna Pichlík Petr 1985 35 km Ano
1607/3. vlna Doležalová Lenka 1979 35 km Ano
1608/3. vlna Šimonová Jaroslava 1956 35 km Ano
1609/3. vlna Kočková Petra 1982 35 km Ano
204/1. vlna JANÁČEK Petr 1979 MTB Trek Teplice 35 km Ano
205/1. vlna BRABEC Jan 1980 BIKEMARAST team 35 km Ano
1610/3. vlna Percifull Neil 1981 35 km Ano
206/1. vlna JEŽEK Miloslav 1973 35 km Ano
1611/3. vlna Frýba Vladimír 1978 35 km Ano
1612/3. vlna SVOBODOVÁ Veronika 1977 35 km Ano
1602/3. vlna Antoš Jan 1974 Červenobílá síla 35 km Ano
207/1. vlna MANDAUS Lukáš 1971 soft4mac.cz 35 km Ano
1601/3. vlna APPL Vladimír 1972 Vinohradské Šlapky 35 km Ano
1600/3. vlna Kolář Vítek 2003 35 km Ano
1590/3. vlna Kolářová Jitka 1969 35 km Ano
761/2. vlna HUSÁR Pavol 1969 Bubo 35 km Ano
1591/3. vlna Mašek Zdeněk 1978 DOOKIE 35 km Ano
1592/3. vlna Adamek Pavol 1984 MTB Kordiky 35 km Ano
1593/3. vlna Baxa Lukáš 1983 35 km Ano
760/2. vlna KNITTEL Jan 1959 35 km Ano
748/2. vlna Máslo Vlastimil 1957 35 km Ano
747/2. vlna Studničná Alena 1981 35 km Ano
1594/3. vlna Kulisan Karel 1972 35 km Ano
1595/3. vlna Bosnežki Rumen 1967 35 km Ano
1596/3. vlna Becker Jeffrey 1974 Statenice Cycling Club 35 km Ano
1597/3. vlna Jaša Lukáš 1980 35 km Ano
208/1. vlna VYROUBAL Jiří 1979 V-sport 35 km Ano
1598/3. vlna Rybáková Veronika 1991 rozbehamecesko.cz 35 km Ano
746/2. vlna NEČADA Jakub 1992 35 km Ano
745/2. vlna NEČADOVÁ Lenka 1974 35 km Ano
797/2. vlna JANALÍK Jakub 1981 35 km Ano
744/2. vlna DOLEŽAL Jan 1978 35 km Ano
209/1. vlna Pýcha Stanislav 1982 35 km Ano
743/2. vlna WEBER Libor 1954 35 km Ano
1613/3. vlna Chrudimsky Radek 1982 35 km Ano
1512/3. vlna PANGRÁC Miroslav 1965 Pavlíkov 35 km Ano
1526/3. vlna Žákovcová Helena 1991 35 km Ano
742/2. vlna URBAN Lukáš 1985 35 km Ano
1527/3. vlna Šmejkalová Eleanor 1990 35 km Ano
1528/3. vlna Prášilová Anna 2003 35 km Ano
1529/3. vlna Prášilová Bára 2005 35 km Ano
210/1. vlna Blažíček Petr 1993 Freeride vysoká 35 km Ano
741/2. vlna Macháčková Katka 1977 35 km Ano
211/1. vlna ČÁSLAVA Jan 1977 35 km Ano
1530/3. vlna Petrovský Jindřich 1971 35 km Ano
212/1. vlna ŽÁČKOVÁ Jana 1967 BSK racing 35 km Ano
740/2. vlna CHMELÍKOVÁ Pavla 1982 35 km Ano
1531/3. vlna Štěpánková Alžběta 1980 35 km Ano
1532/3. vlna Kašpárek Petr 1977 35 km Ano
749/2. vlna OTRUBA Jan 1944 Oceloví letci 35 km Ano
1533/3. vlna NOVOTNÁ Jarmila 1979 35 km Ano
750/2. vlna NOVOTNÝ Antonín 1973 35 km Ano
1534/3. vlna Novotný Marek 2001 35 km Ano
1535/3. vlna Novotná Anna 2005 35 km Ano
759/2. vlna HORSICOVA Alena 1963 35 km Ano
758/2. vlna KALINA Pavel 1966 DuoTech s.r.o. 35 km Ano
757/2. vlna Vestfál Jiří 1982 DuoTech s.r.o. 35 km Ano
1525/3. vlna Wojas J.Rafael 1971 DuoTech s.r.o. 35 km Ano
213/1. vlna JONÁŠ Filip 1980 Cannondale Mratín 35 km Ano
1224/3. vlna ČERVENÝ Václav 1971 bike mtb újezd 35 km Ano
1524/3. vlna Pecková Renáta 2016 35 km Ano
1523/3. vlna Verner Jan 1974 35 km Ano
214/1. vlna WEBER Libor 1980 35 km Ano
755/2. vlna KERNER Petr 1973 DuoTech s.r.o. 35 km Ano
215/1. vlna Černý Petrr 1975 DuoTech s.r.o. 35 km Ano
1513/3. vlna Novotný Miloš 1987 35 km Ano
1514/3. vlna Skutilová Lenka 1989 35 km Ano
243/1. vlna ŠTOCHLOVÁ Lenka 1967 35 km Ano
1515/3. vlna FIŠEROVÁ Daniela 1975 35 km Ano
753/2. vlna MAKOVSKÝ Jan 1978 bajk tým Dolni Hbity 35 km Ano
1516/3. vlna Korvas Martin 1980 35 km Ano
1517/3. vlna KŘIVÁNEK Josef 1960 MAMUT BECHYNĚ 35 km Ano
216/1. vlna MAREŠ Miroslav 1967 Huntovice Flyers 35 km Ano
217/1. vlna MAREŠ Dominik 1994 Huntovice Flyers 35 km Ano
752/2. vlna MACÍKOVÁ Bohdana 1972 35 km Ano
751/2. vlna Bejlek Evžen 1984 35 km Ano
218/1. vlna SOUČEK Radek 1962 ZO 226 35 km Ano
1518/3. vlna ŠÍP Karel 1963 35 km Ano
1519/3. vlna ŠÍPOVÁ Kateřina 1964 35 km Ano
1520/3. vlna Król Lukáš 1999 Murtfeldt plasty 35 km Ano
1521/3. vlna Hejtmánek Šimon 1999 Mníšek p. Brdy 35 km Ano
1522/3. vlna TROJÁK Jan 1967 35 km Ano
1536/3. vlna Marosvolgyi Krisztian 1975 35 km Ano
784/2. vlna Chvojka Dušan 1962 Pim Divoka Sarka 35 km Ano
8/ELITE SOUČEK Šimon 1999 ZO 226 35 km Ano
23/ELITE ČERNÝ Petr 1990 BIKOADVENTURES 35 km Ano
1538/3. vlna Fialova Kristyna 1988 Krabcycles Racing Team 35 km Ano
739/2. vlna Šašek Martin 1988 35 km Ano
246/1. vlna Mostl David 1988 SK Velc Žilina 35 km Ano
1553/3. vlna Sobotka Jiří 1985 35 km Ano
101/1. vlna MACKO Vladimír 1965 35 km Ano
119/1. vlna LANDSINGER Dominik 1996 Red Barons Racing Team 35 km Ano
22/ELITE ZELENÝ Tomáš 1996 Red Barons Racing Team 35 km Ano
692/2. vlna Lutrýn Jiří 1996 Red Barons Racing Team 35 km Ano
121/1. vlna BRZEK Pavel 1987 ELEVEN MERCEDES MITAS 35 km Ano
17/ELITE INGRIŠ Marek 1998 MTB Nýřany 35 km Ano
1554/3. vlna VERNEROVÁ Monika 1990 35 km Ano
123/1. vlna PONIK Michal 1980 35 km Ano
645/2. vlna KOLÁČEK Petr 1982 35 km Ano
124/1. vlna Gáplovský Juraj 1983 35 km Ano
1555/3. vlna Hrdlovič Michal 1983 35 km Ano
122/1. vlna HLAVÁČEK Ladislav 1964 TEAM NUTRIXXION 35 km Ano
1556/3. vlna Novotná Jitka 1959 35 km Ano
125/1. vlna SKALICKÝ Petr 1977 NH Car 35 km Ano
632/2. vlna ČERVENÝ Martin 1976 perun-orechy.cz 35 km Ano
1557/3. vlna Mísa Petr 1979 Netopýr 35 km Ano
1558/3. vlna Rajchl Pavel 1976 35 km Ano
830/2. vlna Kubátová Jana 1978 35 km Ano
831/2. vlna Čeřovská Petra 1981 Carla.Kupkolo 35 km Ano
1561/3. vlna froněk martin 1973 35 km Ano
1551/3. vlna NOVOTNÁ Petra 1976 35 km Ano
631/2. vlna KUBRICHTOVÁ Michaela 1985 Kimovy děti 35 km Ano
630/2. vlna PŘIBIL Tomáš 1973 sudetenritt.cz 35 km Ano
1550/3. vlna KOBLÍŽEK Štěpán 1975 35 km Ano
1549/3. vlna MILBACH Karel 1975 35 km Ano
1539/3. vlna Kalina Vladimír 1964 35 km Ano
629/2. vlna VACKOVÁ Pavla 1990 Koloshop 35 km Ano
1540/3. vlna PECH Aleš 1953 STS Chvojkovice-Brod 35 km Ano
1541/3. vlna Šíma Radim 1991 35 km Ano
628/2. vlna Šíma Petr 1962 35 km Ano
627/2. vlna ORSZÁG Pavol 1991 35 km Ano
626/2. vlna ŠTOLLMANN Jakub 1991 Livesport 35 km Ano
1542/3. vlna SHAKLEIN Stepan 1989 35 km Ano
1543/3. vlna Langerová Zuzana 1984 35 km Ano
1544/3. vlna Jiráčková Karolína 1989 35 km Ano
625/2. vlna KOUBOVÁ Romana 1990 35 km Ano
806/2. vlna Karlasová Barbora 1983 35 km Ano
1546/3. vlna Blažek Jaroslav 1984 Surfin MTB Racing Team 35 km Ano
1547/3. vlna SKŮČKOVÁ Štěpánka 1977 Stará Huť 35 km Ano
634/2. vlna Brouk Petr 1966 Radler Atletik 35 km Ano
1548/3. vlna Kuhnelová Barbora 1986 35 km Ano
1562/3. vlna Novotná Denisa 1987 35 km Ano
1408/3. vlna Zemánek Denis 1987 35 km Ano
1252/3. vlna STOČES Libor 1957 35 km Ano
1615/3. vlna Ošmyková Tereza 1994 35 km Ano
644/2. vlna Balíková Pavla 1988 35 km Ano
1266/3. vlna Špína Petr 1966 35 km Ano
1/ELITE Martinovský Vit 1966 35 km Ano
1267/3. vlna Ošlejšek Jaroslav 1992 35 km Ano
643/2. vlna ZINTL Michael 1970 35 km Ano
1268/3. vlna Macakova Petra 1981 Dámy na kole 35 km Ano
126/1. vlna HOMOLKA Marek 1975 Hogofogo 35 km Ano
1269/3. vlna Horak Jiri 1978 35 km Ano
1270/3. vlna Tryapitsina Irina 1985 35 km Ano
6/ELITE KADLEČEK František 1974 bajker.eu 35 km Ano
2004/4. vlna Tesková Lucie 1990 Odrazky 35 km Ano
2002/4. vlna Satinská Veronika 1982 Odrazky 35 km Ano
1271/3. vlna Gojer Karin 1991 35 km Ano
2/ELITE HRACH Martin 1965 35 km Ano
1326/3. vlna Konůpková Eva 1985 35 km Ano
663/2. vlna VEGRICHTOVÁ Zuzana 1976 35 km Ano
1327/3. vlna Čepelák Ladislav 1979 35 km Ano
133/1. vlna Bulín Petr 1971 35 km Ano
1318/3. vlna BEČVÁŘOVÁ Otka 1967 35 km Ano
1317/3. vlna Brdička Jiří 1981 35 km Ano
1356/3. vlna Benkovitz Andy 1963 35 km Ano
1316/3. vlna Leamer Jeff 1963 Spartak Hrdlořezy 35 km Ano
1306/3. vlna KOMÁRKOVÁ Jitka 1970 bajker.eu 35 km Ano
662/2. vlna MÁLEK Jan 1985 35 km Ano
1307/3. vlna Krška Michal 1987 4-me.cz 35 km Ano
1308/3. vlna HADAŠOVÁ Blanka 1964 35 km Ano
1309/3. vlna Kostka Šimon 1992 35 km Ano
1310/3. vlna Košař Filip 2001 35 km Ano
1311/3. vlna Farkašovský Martin 1973 35 km Ano
1312/3. vlna Filippi Pavel 1988 35 km Ano
788/2. vlna ZAHÁLKOVÁ Pavla 1999 Zahy 35 km Ano
1313/3. vlna Exner Jiří 1974 35 km Ano
1314/3. vlna Exner Adam 2003 35 km Ano
786/2. vlna Drobná Jana 1978 BSK racing 35 km Ano
787/2. vlna LISIČAN Petr 1990 Redpoint Eleven Team 35 km Ano
1323/3. vlna Kasal Vlastimil 1971 Velomarket.cz 35 km Ano
1630/3. vlna Turynová Hana 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM 35 km Ano
635/2. vlna RŮZHA Filip 1977 Emexkon 35 km Ano
1322/3. vlna Stolz Petr 1968 35 km Ano
1325/3. vlna Zamuda Kresimir 1991 Klanjec 35 km Ano
1647/3. vlna Moutelíková Barbora 1991 35 km Ano
1329/3. vlna Naděje Petr 1972 35 km Ano
1346/3. vlna HRNČÍŘOVÁ Alena 1991 35 km Ano
1384/3. vlna HRNČÍŘOVÁ Alena 1972 35 km Ano
24/ELITE Vokůrka Radek 1980 www.vikingfootwear.cz 35 km Ano
1388/3. vlna Berecký Štefan 1975 pedál BIKE 35 km Ano
1646/3. vlna Křikavová Alena 1984 35 km Ano
1629/3. vlna Kořán Jaroslav 1983 35 km Ano
1628/3. vlna PÁTEK Miloslav 1985 35 km Ano
27/ELITE Justian David 1988 Symbio+BMC 35 km Ano
1627/3. vlna Malířová Věrka 1977 GHOST 35 km Ano
1626/3. vlna Chládek Martin 1975 35 km Ano
832/2. vlna Vinklerova Tereza 1989 Sintesi Primadonna 35 km Ano
1645/3. vlna Šmigelský Lukáš 1996 Kellys Bikerach Team 35 km Ano
794/2. vlna Felix Vítězslav 1999 35 km Ano
259/1. vlna ŘEZANKOVÁ Alena 1988 35 km Ano
1644/3. vlna KINČL Vít 1985 35 km Ano
1683/3. vlna Tušl Adam 1976 MTB Auto CB 35 km Ano
1667/3. vlna Šťástková Kristýna 1998 35 km Ano
795/2. vlna Štáhlová Zuzana 1992 RAUL! 35 km Ano
800/2. vlna Kordina Marek 1999 35 km Ano
255/1. vlna BEČVÁŘ Jiří 1962 35 km Ano
1229/3. vlna REISCHIGOVÁ Petra 1977 35 km Ano
1231/3. vlna Plećaš Marino 1985 35 km Ano
817/2. vlna Lešek Petr 1979 RAUL 35 km Ano
1666/3. vlna KOMOROWSKI Tomas 1976 35 km Ano
1665/3. vlna Melišíková Kateřina 1983 35 km Ano
1603/3. vlna Melišík Marek 1974 35 km Ano
1599/3. vlna Echavarria Rafael 1973 35 km Ano
1573/3. vlna Peterka Jiří 1966 Trio malina 35 km Ano
1416/3. vlna Šída Martin 1970 Trio malina 35 km Ano
1414/3. vlna Peterka Jakub 1993 35 km Ano
1407/3. vlna Lyer Lukáš 1989 35 km Ano
1403/3. vlna Kořínek Adam 2002 35 km Ano
874/2. vlna Dospěl Martin 1989 35 km Ano
1395/3. vlna Strnad Jiri 1980 35 km Ano
1390/3. vlna ŠIMON Petr 1976 35 km Ano
818/2. vlna SKŘIVAN Emilián 1971 35 km Ano
1387/3. vlna Terinek Viktor 1977 35 km Ano
1355/3. vlna Sobek Michal 1979 35 km Ano
1328/3. vlna Műller Martin 1977 Strašnická šlechta 35 km Ano
1324/3. vlna Janosik Juraj 1982 35 km Ano
33/ELITE Urban René 1969 Alltraining.cz 35 km Ano
1299/3. vlna Hlaváč Jan 1976 35 km Ano
1682/3. vlna Čabrádek Milan 1954 35 km Ano
266/1. vlna NOVÝ Jiří 1958 35 km Ano
1681/3. vlna PEREIRA Tomas 1999 Pereira 35 km Ano
1705/3. vlna Hádek Šimon 2001 Curvax Tm 35 km Ano
1736/3. vlna Pina Jan 1979 bruxx staff 35 km Ano
267/1. vlna VLČAN Lukáš 1985 35 km Ano
287/1. vlna POLÁK Tomáš 1981 Toureason.com 35 km Ano
1782/3. vlna Vondráček Daniel 1979 35 km Ano
1783/3. vlna Malič Radek 1975 35 km Ano
843/2. vlna Šebela Sláva 1979 66 Sixty six team 35 km Ano
1707/3. vlna Čížková Eva 1974 35 km Ano
1708/3. vlna Tauchmanová Michaela 1993 35 km Ano
838/2. vlna SKŘIVAN Dominik 1996 35 km Ano
823/2. vlna BREBURDA Petr 1965 35 km Ano
824/2. vlna STARÝ Radek 1974 35 km Ano
1709/3. vlna Mileret Milan 2001 35 km Ano
269/1. vlna NEUSTUPA David 1985 35 km Ano
1700/3. vlna Myslivec Jan 1988 35 km Ano
1699/3. vlna Lenikus Roman 1975 Crocodille 35 km Ano
1698/3. vlna Jirout Jakub 1992 35 km Ano
1689/3. vlna Horvatovičová Lenka 1974 35 km Ano
1809/3. vlna Štrof Petr 1979 PNEUALU Team 35 km Ano
274/1. vlna Pech Martin 1997 BTK EUROBIKE PRAHA 35 km Ano
1784/3. vlna JÍROVÁ Dana 1974 Aldazuka 35 km Ano
1688/3. vlna ŠEBEST Marek 1991 Bezbabtour 35 km Ano
1808/3. vlna Adam Cimrman 2004 Team Louny 35 km Ano
1798/3. vlna Cimrman Josef 1974 Team Louny 35 km Ano
1881/3. vlna Natana Filip Florent 1998 35 km Ano
839/2. vlna Chekalin Leonid Chekalin 1997 MedeQ (cz) 35 km Ano
1735/3. vlna Blažek Martin 1977 RoRace Team Pyšely 35 km Ano
1785/3. vlna Čan Tomaš 1988 35 km Ano
1723/3. vlna Fraňková Lucie 1984 35 km Ano
1722/3. vlna Kašpar Ladislav 1978 35 km Ano
1721/3. vlna Hegar Petr 1974 35 km Ano
1720/3. vlna Hegar Vojtěch 2006 35 km Ano
1786/3. vlna Turek Martin 1974 35 km Ano
840/2. vlna SKOUPIL Petr 1964 Ski Petříkov 35 km Ano
280/1. vlna SCHLECHTER Petr 1944 TJ Zdraví 35 km Ano
1719/3. vlna Culek Jakub 1986 35 km Ano
1799/3. vlna Sahánek Martin 1998 BIKEMARAST team 35 km Ano
1718/3. vlna Mullerová Petra 1994 35 km Ano
1717/3. vlna Peterková Kateřina 1971 35 km Ano
1716/3. vlna Maršík David 1994 35 km Ano
841/2. vlna BARTOŠEK Marek 1981 35 km Ano
1773/3. vlna Sadayappan Venkatesh 1974 35 km Ano
1862/3. vlna Rauchfuss Jonatan 2003 Revitbuild MTB Team 35 km Ano
1772/3. vlna Šťastný Jan 1966 Bike Team Hřímky 35 km Ano
848/2. vlna PICK Lukas 1989 Cannondale 35 km Ano
301/1. vlna DUBSKÝ Pavel 1965 BT Na Lucberku 35 km Ano
1863/3. vlna Dubský Daniel 1992 BT Na Lucberku 35 km Ano
849/2. vlna RADOTÍNSKÝ Petr 1968 35 km Ano
1759/3. vlna Dubovský Pavel 1983 35 km Ano
1760/3. vlna Kruzik Tomas 1986 35 km Ano
1761/3. vlna Rumíšková Hana 1984 35 km Ano
1762/3. vlna Kopecký David 1984 35 km Ano
1763/3. vlna Válek Jiří 1984 35 km Ano
1764/3. vlna Jiroud Lukáš 1990 35 km Ano
872/2. vlna Klimeš Miloš 1955 KC Brno 35 km Ano
1789/3. vlna DRYÁK Zdeněk 1986 Goofy Team 35 km Ano
293/1. vlna ŘÍMAL Libor 1966 35 km Ano
1794/3. vlna Uzunov Petar 1982 35 km Ano
1795/3. vlna Mathias Owen 1995 35 km Ano
1800/3. vlna Rajs Jakub 1979 35 km Ano
1801/3. vlna Franek Jan 1977 35 km Ano
1802/3. vlna Koryntova Karolina 1980 35 km Ano
294/1. vlna LEKEŠ Marek 1979 AC Sparta Praha cycling 35 km Ano
1803/3. vlna Valúch Viliam 1990 35 km Ano
859/2. vlna VANĚK Martin 1976 35 km Ano
295/1. vlna PUNČOCHÁŘOVÁ Lucie 1980 bikenotoric 35 km Ano
1804/3. vlna Berendt Tomasz 1980 35 km Ano
1882/3. vlna Kaplan Daniel 1978 Rudá Hvězda Karlovy Vary 35 km Ano
1864/3. vlna Turek Jakub 2000 35 km Ano
/ Poláček David 1974 35 km Ano
1805/3. vlna Zemánková Linda 2000 35 km Ano
1806/3. vlna Buleandra Catalin 1988 35 km Ano
1833/3. vlna Vávra František 1981 35 km Ano
1832/3. vlna Schejbal Lukáš 1980 35 km Ano
1831/3. vlna DRLÍK Jaroslav 1974 pohodáři 35 km Ano
1830/3. vlna Kratochvilova Helena 1992 Ski klub Neratovice 35 km Ano
1829/3. vlna Kratochvilova Pavla 1969 Ski klub Neratovice 35 km Ano
1828/3. vlna Bohoněk Matouš 2002 Ski klub Neratovice 35 km Ano
1827/3. vlna BOHONĚK Miloš 1962 Ski Klub Neratovice 35 km Ano
1840/3. vlna Macek Milan 1963 35 km Ano
1865/3. vlna Nesterov Pavlo 1990 35 km Ano
1866/3. vlna Domin Petr 1983 35 km Ano
1867/3. vlna Rudovych Stanislav 1990 35 km Ano
1868/3. vlna Zdeňková Zuzana 1979 35 km Ano
1869/3. vlna Hejlek Petr 1989 35 km Ano
1870/3. vlna Romano Gabriella 1977 35 km Ano
1876/3. vlna Steckerová Jana 1961 HO Stará Rakouská 35 km Ano
1871/3. vlna KUKLA Josef 1983 35 km Ano
1872/3. vlna Kadlec Vojtech 1982 35 km Ano
1873/3. vlna Klimplová Jana 1980 Lékárna Zásmuky 35 km Ano
1858/3. vlna Jelínek Jan 1985 35 km Ano
1857/3. vlna slavik michal 1980 35 km Ano
1842/3. vlna De Castello Barbora 1985 35 km Ano
1843/3. vlna Kovařík Tomáš 1983 35 km Ano
1844/3. vlna Kovaříková Kristýna 1984 35 km Ano
302/1. vlna MELICHER Milan 1966 35 km Ano
1845/3. vlna Mašlaňová Martina 1982 Dexter Cycling 35 km Ano
/ Málek Libor 1983 35/65 km - rozhodnu se na trati Ne
1272/3. vlna Kos Petr 1975 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1274/3. vlna Kouřim Petr 1960 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
127/1. vlna JELÍNEK Václav 1964 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1275/3. vlna RYDRYCH Jan 1978 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1276/3. vlna VRBA Tomáš 1971 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1265/3. vlna Tibitanzl Eduard 1971 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
128/1. vlna MORÁVEK Jan 1992 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1264/3. vlna Vacek Jan 1983 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1263/3. vlna Vacek Petr 1988 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1253/3. vlna Holeček Richard 1971 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
642/2. vlna Kočka Martin 1989 Unhošť 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1254/3. vlna Svatoň Josef 1978 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
641/2. vlna Hauser Jiří 1983 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1255/3. vlna Kleisnerová Marie 1988 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
2005/4. vlna Stibůrková Ivana 1973 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1257/3. vlna Moravec Martin 1978 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1258/3. vlna Moravcová Petra 1978 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1259/3. vlna Zaňková Věra 1975 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
640/2. vlna Schruta Arnold 1953 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1260/3. vlna Konečný Jakub 1990 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1261/3. vlna Steklý Tomaš 1994 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
238/1. vlna Král Michal 1989 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
129/1. vlna BÍMOVÁ Ladislava 1962 HO Alpin IV 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
2010/4. vlna Kubišta Jiří 1979 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
130/1. vlna Pěkný Jaromír 1991 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1277/3. vlna Ottová Ivana 1972 LERIKA 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
638/2. vlna HRUBÝ Richard 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
637/2. vlna OCEĽOVÁ Jana 1984 Orea Hotel Voroněž 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1278/3. vlna Steklý Josef 1969 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1279/3. vlna OTTA Jiří 1969 Lerika 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1293/3. vlna Mullerova Monika 1985 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1294/3. vlna KRUPIČKA Martin 1952 Bratr Herman Funclub 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
636/2. vlna ŘÍHA Pavel 1967 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
624/2. vlna ŘÍHA Michal 1993 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1295/3. vlna Blažek Karel 1982 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
623/2. vlna BOBEK Martin 1982 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
131/1. vlna NÁDVORNÍK David 1968 BIKEMARAST 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
622/2. vlna KINČLOVÁ Ivana 1959 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1296/3. vlna Dobšovič Adam 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1297/3. vlna Mízner Petr 1981 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
610/2. vlna PAŠEK Petr 1969 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
609/2. vlna Zelinka Jaroslav 1957 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1298/3. vlna Mleziva Tomáš 1985 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
244/1. vlna Květoň Jiří 1989 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1300/3. vlna Matoušová Vlasta 1984 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1301/3. vlna Kolář Petr 1982 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1302/3. vlna HILSKÝ Martin 1977 Elektrometal 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1292/3. vlna JURKENÍK Karel 1977 Elektrometal 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1291/3. vlna BULEJČÍK Josef 1952 Modřany - Viessmann 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1290/3. vlna Janikovič David 1985 SDH Hůrky, AC Hůrky, D - plus a. s., MTB bike team Hůrky 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1280/3. vlna Hovorková Marie Tereza 1959 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
132/1. vlna ČURDA Jan 1968 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
21/ELITE Němota Pavel 1967 GIANT XC PRO TEAM 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
608/2. vlna BARAN Roman 1983 CK Vinohradské šlapky 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1281/3. vlna Debnar Peter 1979 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1282/3. vlna Novák Stanislav 1949 BIKE CLUB SVITAVY 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
607/2. vlna PROCHÁZKA David 1985 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1283/3. vlna Procházka Vladimír 1981 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1284/3. vlna Brejl Petr 1984 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1285/3. vlna Adámek Pavol 1954 Kordícky Hrebenák 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
801/2. vlna Krajňák Jozef 1964 Banská Bystrica 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1287/3. vlna KALÁTOVÁ Michaela 1988 Rinjani team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1288/3. vlna Pelc Michal 1978 Rinjani team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
606/2. vlna JANGL Karel 1963 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
605/2. vlna HENDRICH Miroslav 1982 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
604/2. vlna VÝBORNÝ Filip 1969 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1289/3. vlna Třeška Libor 1980 Visconte cobram tributo squadra 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
118/1. vlna Alina Hugo 1980 CK Slavoj Terezín 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
603/2. vlna Pospíšil Lukáš 1985 Velomarket.cz 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
602/2. vlna Pospíšil Luboš 1977 Velomarket.cz 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
611/2. vlna Rožek Jan 1991 Velomarket.cz 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
827/2. vlna Švarcová Hana 1982 BIG SHOCK MTB TEAM 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
117/1. vlna PAVLÍČEK Miroslav 1977 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1201/3. vlna Měřínský Radek 1982 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
612/2. vlna Kočandrle David 1976 Spartak Hrdlořezy 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
621/2. vlna Širlo Michal 1969 Spartak Hrdlořezy 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
620/2. vlna Vnouček Karel 1976 Spartak Hrdlořezy 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1215/3. vlna Straka Martin 1977 Spartak Hrdlořezy 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
619/2. vlna Ryšavý Petr 1968 Spartak Hrdlořezy 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1216/3. vlna Vohanka Fanda 1973 Spartak Hrdlořezy 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1217/3. vlna Cihlář Ríša 1974 Spartak Hrdlořezy 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
102/1. vlna Petržílka Radek 1987 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
618/2. vlna Sedláček Petr 1982 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
617/2. vlna STOKLÁSEK Petr 1989 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
616/2. vlna Petkovová Anna 1989 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1218/3. vlna Měřička Michal 1984 Murtfeldt plasty 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1219/3. vlna Syrový Rudolf 1991 Murtfeldt plasty 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1220/3. vlna Zeman Lukáš 1987 Murtfeldt plasty 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1839/3. vlna Vignát Robert 1999 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1222/3. vlna štrombach Petr 1986 Murtfeldt plasty 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1223/3. vlna Jakubíček Stanislav 1986 Murtfeldt plasty 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
798/2. vlna KRIŠTOF ROMAN 1976 Murtfeldt plasty 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1214/3. vlna Coufal Petr 1975 Murtfeldt plasty 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1875/3. vlna Sirotek Petr 1999 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1212/3. vlna Pikula Martin 1984 Murtfeldt plasty 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1202/3. vlna Król Daniel 1974 Murtfeldt plasty 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1203/3. vlna Štrunc Petr 1990 Murtfeldt plasty 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1204/3. vlna Baloun Jiří 1976 Murtfeldt plasty 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1205/3. vlna Farář Jiří 1954 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1206/3. vlna Hučko Pavel 1967 Sk Nižbor 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1207/3. vlna POLÍVKOVÁ Kája 1964 DAMYNAKOLE.cz 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1208/3. vlna VOZOBULE Petr 1979 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1209/3. vlna Jelínek Vlastimil 1981 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
103/1. vlna Arazim Jiří 1975 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1210/3. vlna Sobotová Martina 1988 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1211/3. vlna ŠTROS Ota 1965 Super Slow Motion 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1225/3. vlna ŠTROSOVÁ Alice 1970 Super Slow Motion 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1226/3. vlna OBERMANNOVÁ Hana 1997 SSM 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1227/3. vlna OBERMANN Vladimír 1962 SSM 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1241/3. vlna ŠTROS David 2000 Super Slow Motion 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1242/3. vlna Štrosová Aneta 2004 Super Slow Motion 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1243/3. vlna novotny david 1969 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1244/3. vlna PROČKE Michal 1979 TJ Uhříněves 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1245/3. vlna Laczó Jan 1980 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
104/1. vlna ŠLECHTOVÁ Ester 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1246/3. vlna KUBÍK Jaroslav 1983 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1247/3. vlna HOSTAŠA Petr 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
615/2. vlna Daníček Václav 1995 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
105/1. vlna Daníček Lukáš 1988 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1248/3. vlna Hráská Daniela 1983 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
106/1. vlna MARTÍNEK Aleš 1976 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
296/1. vlna Martínek Aleš 2002 SKP Kornspitz 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
107/1. vlna Havlík Richard 1963 Černí koně 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1250/3. vlna Rodríguez Ramos Pablo 1988 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1240/3. vlna Taddei Valerio 1980 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1239/3. vlna Prášil Milan 1971 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1238/3. vlna PRÁŠILOVÁ Věra 1969 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
108/1. vlna Kuklík Rostislav 1973 MTB Hanz 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
614/2. vlna VIKTORIN Ondřej 1990 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
613/2. vlna Truksa Ivan 1980 More Than Bikers 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1228/3. vlna KOSTRHUN Tomáš 1978 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
109/1. vlna VALDAUF Jaroslav 1990 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
601/2. vlna Horalík Ludvík 1987 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
646/2. vlna Režňák Zdeněk 1990 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
691/2. vlna Danda Vít 1994 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
252/1. vlna Kozlová Ivana 1959 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1230/3. vlna Petr František 1993 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
247/1. vlna Mihula Jiří 1979 MTB Hanz 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1232/3. vlna Kochová Barbora 1989 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1233/3. vlna Besperát Tomáš 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
110/1. vlna KOTORA Martin 1988 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1234/3. vlna Salmenbayeva Gulzhan 1989 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
679/2. vlna Hlavsa Jaromír 1981 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1235/3. vlna MĚCHURA Michal 1997 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
678/2. vlna SVOBODA Marek 1998 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
677/2. vlna Krča Vojtěch 1996 Javorná 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
111/1. vlna Štochel Milan 1963 Káva Růžová 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
676/2. vlna Hájek Michal 1990 Česká republika 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
675/2. vlna SKLENAŘÍK Robert 1973 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1236/3. vlna Jirků Jiří 1984 Surfin MTB Racing Team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1237/3. vlna Ringelhán Ruda 1971 Spartak Hrdlořezy 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1251/3. vlna Mora Martin 1974 Spartak Hrdlořezy 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1304/3. vlna SKOPAL Vladimír 1984 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
674/2. vlna MAREK Petr 1976 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
112/1. vlna ZVÁNOVEC Tomáš 1970 FC Hvězdolet 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
113/1. vlna KIŠ Miroslav 1987 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1357/3. vlna Egorov Nikolaj 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
114/1. vlna REJŠEK Jakub 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
115/1. vlna PISK Pavel 1973 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
116/1. vlna JAKEŠ Michal 1979 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
134/1. vlna SOJKA Matěj 1997 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
135/1. vlna Maťhová Andrea 1997 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
153/1. vlna ZÁKOSTELNÝ Martin 1980 Weishaupt 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
154/1. vlna Celerin Ivan 1963 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
155/1. vlna PROTIVA Tomáš 1984 Ekonom Praha Outdoor 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
156/1. vlna MARTÁK Petr 1980 Exportis bike club Praha 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1371/3. vlna Záhumenská Lenka 1994 Exportis bike club Praha 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1372/3. vlna DARIDA Marek 1965 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
157/1. vlna KARNET Ondřej 1984 CykloVAPE Racing Team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1373/3. vlna KADUCH Ondřej 1992 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1374/3. vlna Fabian Marian 1965 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
158/1. vlna FLAŠAROVÁ Nikol 1991 BIG SHOCK! MTB TEAM 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
673/2. vlna FLAŠAROVÁ Karolína 1989 Mlátičky 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1375/3. vlna Rippel Milan 1980 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
149/1. vlna EGERT Michal 1988 EPO 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1330/3. vlna Kostaš Jurij 1980 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1331/3. vlna Kšára Martin 1984 Europ Assistance 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
661/2. vlna Fuchs Vladimír 1975 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1345/3. vlna Rohlíček Jan 1993 Regent tým Most 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
2003/4. vlna Mužík Jan 1976 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1347/3. vlna Navrátilová Kristýna 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1348/3. vlna Stillerová Martina 1991 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1349/3. vlna Štorek Petr 1980 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1350/3. vlna Hrnčířová Michaela 1990 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1351/3. vlna Klímová Lucie 1982 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
672/2. vlna Lukšanová Kristýna 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
159/1. vlna PROCHÁZKA Michal 1979 BikeStars Vrchlabí 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
160/1. vlna Hurych Jan 1976 GHOST team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1376/3. vlna Šefrna Ondřej 1981 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1377/3. vlna Vejvoda Josef 1957 WWW.COREX.CZ 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
671/2. vlna NOVÁK MARTIN 1972 WWW.COREX.CZ 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1378/3. vlna NEUMANN PETR 1983 WWW.COREX.CZ 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
161/1. vlna SVOBODA JOSEF 1981 WWW.COREX.CZ 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
680/2. vlna SLEBODNÍK VLADIMÍR 1979 WWW.COREX.CZ 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
681/2. vlna ŠATALA VLADIMÍR 1964 WWW.COREX.CZ 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
162/1. vlna LOUDA STANISLAV 1977 WWW.COREX.CZ 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
690/2. vlna Urban Jiří 1967 Zlovnice 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
163/1. vlna Hora Luděk 1980 MTB-Nýřany 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
5/ELITE INGRIŠ Patrik 1974 MTB-Nýřany 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
4/ELITE ŠROLL Marek 1978 STRATOS AUTO 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1379/3. vlna BENEŠ Jan 1975 MTB HANZ 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1380/3. vlna Stan Liviu Bogdan 1982 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
164/1. vlna DOSTÁL Jan 2001 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
165/1. vlna DOSTÁL Jan 1972 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
166/1. vlna BABORSKÝ Michal 1981 Bikeinvest Cyklo Team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1370/3. vlna MIKUŠ Jan 1964 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1369/3. vlna Mikuš Ondra 1999 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1368/3. vlna Horák Martin 1998 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1358/3. vlna Horák Milouš 1964 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
689/2. vlna Poláček Michal 1993 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
688/2. vlna Schmieder Oto 1982 ZFP GROUP 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
687/2. vlna Marvan Jiří 1980 ZFP GROUP 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1359/3. vlna Indra Martin 1992 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
686/2. vlna Pavlatová Alena 1975 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1360/3. vlna Novotný Martin 1970 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1361/3. vlna rubeš lukaš 1973 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1352/3. vlna Milichovska Martina 1980 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1273/3. vlna Milichovský Luboš 1979 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1620/3. vlna Podolka Stanislav 1981 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
167/1. vlna VARVAŘOVSKÝ Miroslav 1968 Alltraining.cz 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1362/3. vlna Andrle Karel 1990 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
685/2. vlna VACEK Lukáš 1986 Koloshop Team Teplice 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1363/3. vlna Pojda Zvonimír 1946 Gepard Pardubice 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1364/3. vlna Suchá Tereza 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
152/1. vlna Kratochvíl Jan 1982 ELEVEN MERCEDES MITAS 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
684/2. vlna Panáček Jan 1970 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1365/3. vlna Pergner David 1969 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
683/2. vlna TÝBL Martin 1993 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
682/2. vlna Rose Svetlana 1979 Das Team, das seinen Namen vergessen hat 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
670/2. vlna SOUKUP Tomáš 1972 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
669/2. vlna SOUKUP Gustav 1970 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
151/1. vlna Drábek Pavel 1986 Kladno 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1366/3. vlna Černek Miloslav 1970 Geda team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1367/3. vlna Suchanová Kateřina 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
857/2. vlna Hrubá Gabriela 1977 BSK RACING 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
137/1. vlna BASAŘ Ondřej 1983 BSK racing 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
668/2. vlna Tůma Jiří 1968 Velká Kobra 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1381/3. vlna ŠOUREK Michal 1980 MTB Láz 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
138/1. vlna ŽEŽULKA Jarmil 1977 MTB Štětí Štětí 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
656/2. vlna Skalický Jaroslav 1977 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1382/3. vlna Jarůšková Jana 1981 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1383/3. vlna Kohout Michal 1974 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
139/1. vlna POPELKA Michal 1977 Dobrý skutek MTB 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1397/3. vlna Slonková Hana 1978 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
655/2. vlna KOUBA Václav 1955 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
140/1. vlna PŘÍBRSKÝ Dušan 1965 KPO 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
141/1. vlna Příbrský Adam 2000 KPO 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
270/1. vlna NÁHLOVSKÝ David 1965 PBV MTB Team Brno 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1399/3. vlna BENDA Jaroslav 1987 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1401/3. vlna ZAMUDA Slavko 1987 Klanjec 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
142/1. vlna Cerman Michal 1989 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
654/2. vlna Mareš Ondřej 1992 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1402/3. vlna Hankovský Jakub 1991 ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
143/1. vlna RAMBOUSEK Richard 1967 Cyklioturistika 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
804/2. vlna Rambousek ml. Richard 1996 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
653/2. vlna Valtr Jan 1985 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
652/2. vlna SLAVÍK Jiří 1989 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1404/3. vlna Gonzalez Ronaldo 1964 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
651/2. vlna KHAML Martin 1973 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
650/2. vlna HRABAŇOVÁ Hana 1966 bajker.eu 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
15/ELITE ŠTÍBR David 1978 Alset racing team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
145/1. vlna PTÁČNÍK Václav 1964 bajker.eu 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
649/2. vlna DLUBAL Jan 1992 SC Calabrone 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
648/2. vlna KOVÁŘOVÁ Petra 1973 bajker.eu 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
18/ELITE PROCHÁZKOVÁ Michaela 1978 lawi author team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
3/ELITE TONDR David 1979 Lawi Author Team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1353/3. vlna KUDRNÁČOVÁ Lucie 1988 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1643/3. vlna Votočková Petra Emilie 1984 :O) 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1354/3. vlna Kuchta Ondřej 1994 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1344/3. vlna Dvořák Jan 1976 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1343/3. vlna Hanžlík Tomáš 1967 ProPerform 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1342/3. vlna Piskova Veronika 1979 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1332/3. vlna Holub Jan 1973 Spartak Hrdlořezy 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1333/3. vlna Loch Otakar 1968 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1334/3. vlna Šlais Václav 1982 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
236/1. vlna KADLECOVÁ Hana 1959 bajker.eu 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
168/1. vlna Vala Jiří 1994 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1335/3. vlna Drásta Michal 1987 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1336/3. vlna Srp Robert 1982 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
14/ELITE ZVOLSKÝ Roman 1965 KELLYS BIKERANCH TEAM 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1337/3. vlna Hudler Šimon 1995 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1338/3. vlna Vokřál Luboš 1988 Veslaři Bohemians 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1621/3. vlna Mošničková Zuzana 1981 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1619/3. vlna Šimůnek Ondřej 1975 Severní vitr 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1618/3. vlna Šimůnková Iva 1971 Severní vitr 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1617/3. vlna Biborová Emília 1991 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1616/3. vlna Kaplický Jiří 1977 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
16/ELITE svoboda robert 1977 bajker.eu 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1625/3. vlna žák martin 1989 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
242/1. vlna KYNDLOVÁ Markéta 1969 Alset Racing Team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1315/3. vlna Rovinalti Luca 1987 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1642/3. vlna BURSKI Tadeusz 1969 LK Rumburak 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1392/3. vlna Schedová Zuzana 1987 Kellys Bikeranch Team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1641/3. vlna Dančová Lucie 1991 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1640/3. vlna Danč Tomáš 1988 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1624/3. vlna Kosek Leoš 1974 FD servis Praha 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
239/1. vlna jirků Jiří 1961 FD servis Praha 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1623/3. vlna Žák Jiří 1978 FD servis Praha 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
258/1. vlna Kajuk Jakub 1998 XCT sport Hospůdka Karolína 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1417/3. vlna dzurus michal 1985 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
789/2. vlna DOČEKAL Milan 1973 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1622/3. vlna ŠMOLCNOPOVÁ Irena 1971 FD servis Praha 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
790/2. vlna KRÁLÍK Martin 1970 FD servis Praha 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1569/3. vlna Matějka Jiří 1969 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1537/3. vlna Franěk Miroslav 1971 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1637/3. vlna Mrázek Lukaš 1981 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
791/2. vlna MOŤKA Pavel 1987 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1256/3. vlna Hejduk Arnošt 1960 Alltraining 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1639/3. vlna MIKEL Lukáš 1987 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1634/3. vlna Horka Zbyněk 1981 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1653/3. vlna Kunc Martina Isabella 1992 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1441/3. vlna Kobík Vojtěch 1978 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1421/3. vlna Jirků Radek 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1552/3. vlna Hudský Martin 1992 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1545/3. vlna Prouza Pavel 1985 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1488/3. vlna Šklebený Vítězslav 1967 Cyklosport Pitstop.cz 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1484/3. vlna Němcová Jana 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1469/3. vlna MOSER Vítek 1982 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1466/3. vlna TOMAN Vladimír 1984 WWW.COREX.CZ 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1465/3. vlna Čermák Jan 1976 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1462/3. vlna Čermák Petr 1981 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1459/3. vlna Šembera Martin 2001 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1445/3. vlna Šůs Martin 1979 Triatlon klub Klatovy 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
819/2. vlna Jelínková Pavla 1980 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
257/1. vlna BUMBÁLEK František 1973 SYMBIO+BMC 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
265/1. vlna Vaňková Petra 1999 MKV Sport 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1424/3. vlna PACOVSKÝ Martin 1973 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
273/1. vlna Čermák Petr 1976 ZÁPŮJČKA.CZ TEAM 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1680/3. vlna Kubeš Kamil 1985 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1679/3. vlna Vávrová Hana 1988 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1691/3. vlna Šormová Alena 1990 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1678/3. vlna Petrišaková Adriána 1988 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
852/2. vlna Baloun Martin 1993 Curvax Tm 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
842/2. vlna Řezníček Jan 1984 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1846/3. vlna FRIČ Maroš 1977 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1693/3. vlna Munz Martin 1982 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1694/3. vlna Pinková Petra 1988 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1695/3. vlna Dudek Tomáš 1988 CK Kolo-park.cz 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1696/3. vlna Šťástka Marek 1988 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1697/3. vlna Žigmond Jan 1989 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1710/3. vlna Matýsek Jan 1987 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
26/ELITE Wait David 1979 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
825/2. vlna PŘEROST Zdeněk 1984 Česká republika 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
826/2. vlna Drábek Václav 1985 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1765/3. vlna Tadrová Katka 1989 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
2009/4. vlna Susík Petr 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1713/3. vlna Málek Vojtěch 1989 Nature Valley 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
299/1. vlna STOHWASSER Richard 1955 JK-cyklo 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
288/1. vlna SVOBODA Miroslav 1952 Kbely cycling team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
860/2. vlna plesner Michal 1980 MPplast Elite Team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
875/2. vlna Hocková Veronika 1989 MPplast Elite Team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1724/3. vlna Graman Filip 1998 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1725/3. vlna Vodičková Šárka 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1726/3. vlna Zemanová Veronika 1988 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
853/2. vlna ŠPÍNA Martin 1974 Ghost Team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1733/3. vlna Holemý Jiří 1963 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1732/3. vlna Holemý Jan 2006 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1731/3. vlna Krejčí Petr 1974 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1730/3. vlna Utratil Pavel 1976 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
884/2. vlna Blažek Jiří 1978 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1729/3. vlna Husák František 1969 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1728/3. vlna Hruška Jan 1990 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1766/3. vlna Krejčí Jan 1993 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1727/3. vlna Pour Milan 1952 Kolonožky Hořice 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1715/3. vlna Agudelo Oscar 1984 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
31/ELITE HOFMAN Lukáš 1991 Ski a Bike Centrum Radotín 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
32/ELITE ČERNÝ Milan 1978 Ski a Bike Centrum Radotí 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1767/3. vlna Pokorný Richard 1978 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
297/1. vlna Brhel Bohumil 1965 Bogas Racing 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
851/2. vlna Kratochvíl Tomáš 1986 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1821/3. vlna Kuncl Martin 1974 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
289/1. vlna Reiser Jan 1968 Kellys Bikeranch Team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1769/3. vlna RILEY Paul 1969 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1770/3. vlna Riley Daniel 2000 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1771/3. vlna Riley Tom 2003 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1791/3. vlna Soldát Miroslav 1975 Chabrusiči 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1792/3. vlna Gacek Kateřina 1979 Chabrusiči 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1847/3. vlna Šrot Radek 1949 HM Sport Český Krumlov 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1848/3. vlna Kočandrle Michal 1973 Cibulka SK Drtikolo 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1883/3. vlna Luňáková Gabriela 1989 HKR advokáti 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1796/3. vlna Rubeš Pavel 1964 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
861/2. vlna KOHUT Stanislav 1970 bajk tým Dolni Hbity 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
862/2. vlna SKOUPÝ Jiří 1954 M centrum 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1826/3. vlna Zaleš Milan 1988 Dark Side Team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1825/3. vlna Škardová Tereza 1988 Dakr Side Team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1824/3. vlna Kratochvíl Jan-Dorian 2001 Ski klub Neratovice 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1837/3. vlna Cibulka Michal 1992 Ski klub Neratovice 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1838/3. vlna Kapr Jakub 1983 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1849/3. vlna Vaculíková Kateřina 1988 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
880/2. vlna Velička Petr 1982 Nandej mi to seňorito! 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1850/3. vlna Ozimá Vlaďka 1987 Nandej mi to seňorito! 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
881/2. vlna PUR Petr 1980 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1851/3. vlna MAŠEK David 1973 FD servis Praha 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1852/3. vlna Smetana Jiří 1977 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1853/3. vlna Klein Vaclav 1981 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
303/1. vlna Šlégl Adam 1992 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1854/3. vlna CÍSAŘ Jan 1985 Prague Beach Team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1855/3. vlna Studihradova Barbora 1991 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
304/1. vlna Lehký Jiří 1980 Nilfisk procycling 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1856/3. vlna Kalina Miroslav 1982 SPORTICUS team 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
1874/3. vlna Repiský Andrej 1983 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
333/1. vlna Partyšová Gabriela 1978 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
300/1. vlna PODEŠVA Vít 1971 STS Chvojkovice 4koly 35/65 km - rozhodnu se na trati Ano
76/Dětský závod Kos Michael 2012 Intersport dětské závody Ano
56/Dětský závod Kosovâ Veronika 2013 Intersport dětské závody Ano
55/Dětský závod Chvojka Filip 2007 GHOST Team Intersport dětské závody Ano
54/Dětský závod Naňko Jakub 2008 SKVELO PRAHA Intersport dětské závody Ano
53/Dětský závod Domin Matyáš 2011 Intersport dětské závody Ano
52/Dětský závod Koppová Diana 2009 Intersport dětské závody Ano
51/Dětský závod Hnizdil Filip 2006 Intersport dětské závody Ano
50/Dětský závod Alina Adam Hugo 2007 CK Slavoj Terezín Intersport dětské závody Ano
49/Dětský závod Alina Lukáš 2009 Velomarket.cz Intersport dětské závody Ano
48/Dětský závod Pavlíčková Johana 2006 Intersport dětské závody Ano
47/Dětský závod Vozobulová Ellen 2010 Intersport dětské závody Ano
46/Dětský závod Doležal Lukáš 2005 Intersport dětské závody Ano
45/Dětský závod Doležal Jakub 2008 Intersport dětské závody Ano
44/Dětský závod Kříž Radek 2013 DuoTech s.r.o. Intersport dětské závody Ano
43/Dětský závod Ondrouskova Adela 2008 AZK Intersport dětské závody Ano
42/Dětský závod Ondrouskova Zuzana 2011 AZK Intersport dětské závody Ano
41/Dětský závod Ondroušek Jakub 2012 AZK Intersport dětské závody Ano
40/Dětský závod Pecka Kryštof 2006 Intersport dětské závody Ano
57/Dětský závod Pecka Štěpán 2008 Intersport dětské závody Ano
58/Dětský závod Pecková Viktorie Anna 2010 Intersport dětské závody Ano
75/Dětský závod Kerner Josef 2005 Intersport dětské závody Ano
74/Dětský závod Vozárová Nela 2011 Intersport dětské závody Ano
73/Dětský závod Vozár Matej 2013 Intersport dětské závody Ano
72/Dětský závod Marosvolgyi Bence 2003 Intersport dětské závody Ano
71/Dětský závod Hachle Vojtěch 2012 Intersport dětské závody Ano
70/Dětský závod Brzková Nela 2011 ELEVEN MERCEDES MITAS Intersport dětské závody Ano
69/Dětský závod Hradcová Emma 2006 Dlaci Intersport dětské závody Ano
68/Dětský závod Hradcová Nella 2009 Dlaci Intersport dětské závody Ano
67/Dětský závod Červená Martina 2008 Intersport dětské závody Ano
66/Dětský závod Boťcha Ondřej 2008 Intersport dětské závody Ano
65/Dětský závod Boťcha Matyáš 2009 Intersport dětské závody Ano
64/Dětský závod Boťchová Barbora 2009 Intersport dětské závody Ano
63/Dětský závod Havlíček Adam 2010 Intersport dětské závody Ano
160/Dětský závod Švantner Štěpán 2011 Intersport dětské závody Ano
62/Dětský závod Bouazra Maya 2009 Intersport dětské závody Ano
61/Dětský závod Urazaneva Amelia 2011 Intersport dětské závody Ano
60/Dětský závod Brabcová Adéla 2006 BIKEMARAST Intersport dětské závody Ano
59/Dětský závod Brabcová Eliana 2011 BIKEMARAST Intersport dětské závody Ano
17/Dětský závod Percifull Austen 2004 Intersport dětské závody Ano
39/Dětský závod Kotlín František 2012 Intersport dětské závody Ano
38/Dětský závod Novotný Lukáš 2004 Intersport dětské závody Ano
16/Dětský závod Vlachynská Karolína 2010 HAKA Racing Intersport dětské závody Ano
18/Dětský závod Frey Olivia 2010 Intersport dětské závody Ano
15/Dětský závod Vlachynský Ondřej 2014 Intersport dětské závody Ano
14/Dětský závod KHAML VOJTĚCH 2007 Intersport dětské závody Ano
13/Dětský závod Pištěk Šimon 2008 Intersport dětské závody Ano
12/Dětský závod Dimitrovová Ellen 2008 Intersport dětské závody Ano
11/Dětský závod Dimitrovová Annie 2010 Intersport dětské závody Ano
10/Dětský závod Dimitrov Samuel 2014 Intersport dětské závody Ano
9/Dětský závod Králová Tereza 2009 BBT-Libice Intersport dětské závody Ano
8/Dětský závod Král Tomáš 2012 BBT-Libice Intersport dětské závody Ano
7/Dětský závod Frčková Beata 2008 Intersport dětské závody Ano
6/Dětský závod Frček Dominik 2011 Intersport dětské závody Ano
5/Dětský závod Valo Filip 2009 Chodovska TVRZ Intersport dětské závody Ano
4/Dětský závod Valo Simon 2011 Chodovska TVRZ Intersport dětské závody Ano
3/Dětský závod Otipka Prokop 2010 Dukla Praha Intersport dětské závody Ano
2/Dětský závod Ellinger Jakub 2010 Intersport dětské závody Ano
19/Dětský závod Ellinger Jan 2008 Intersport dětské závody Ano
20/Dětský závod Hora Ondřej 2010 Intersport dětské závody Ano
37/Dětský závod Hora David 2013 Intersport dětské závody Ano
36/Dětský závod Jisa Jachym 2009 Intersport dětské závody Ano
35/Dětský závod Vítek Bruno 2013 Intersport dětské závody Ano
34/Dětský závod Kužel David 2013 Intersport dětské závody Ano
33/Dětský závod Kužel Filip 2014 Intersport dětské závody Ano
32/Dětský závod Pospíšilová Sofie 2011 Intersport dětské závody Ano
31/Dětský závod Kubíček Jan 2009 SK VELO Praha Intersport dětské závody Ano
30/Dětský závod Kubíčková Barbora 2011 SK VELO Praha Intersport dětské závody Ano
29/Dětský závod Szollos Stefan 2010 Intersport dětské závody Ano
28/Dětský závod Szollos Samuel 2013 Intersport dětské závody Ano
27/Dětský závod Melša Ondřej 2014 Intersport dětské závody Ano
26/Dětský závod Labská Klára 2012 Intersport dětské závody Ano
25/Dětský závod Fontán Vojtěch 2009 Intersport dětské závody Ano
24/Dětský závod Blazek Nina 2010 Intersport dětské závody Ano
23/Dětský závod Blazek Albert 2013 Intersport dětské závody Ano
22/Dětský závod Malíř Jan 2008 GHOST Intersport dětské závody Ano
21/Dětský závod Malířová Maruška 2010 GHOST Intersport dětské závody Ano
1/Dětský závod Steinbach Richard 2013 Praha 5 Intersport dětské závody Ano
77/Dětský závod Bečvář Oliver 2009 Intersport dětské závody Ano
86/Dětský závod Komorowská Sára 2005 Intersport dětské závody Ano
85/Dětský závod Komorowska Stella 2007 Intersport dětské závody Ano
84/Dětský závod Sklenář Adam 2010 XCT sport team Intersport dětské závody Ano
83/Dětský závod Kulev Todor 2006 Intersport dětské závody Ano
82/Dětský závod Špičková Adéla 2003 BIKE3000 Junior Team Intersport dětské závody Ano
81/Dětský závod Samec Michal 2003 BIKE3000 Junior Team Intersport dětské závody Ano
140/Dětský závod Mitáš Robert 2007 Bikeclinic Junior Team Intersport dětské závody Ano
80/Dětský závod Terinek Kristián 2007 Intersport dětské závody Ano
79/Dětský závod Terinková Františka 2011 Intersport dětské závody Ano
78/Dětský závod Hrejsa Adam 2008 Intersport dětské závody Ano
87/Dětský závod Bárta Jonáš 2011 Intersport dětské závody Ano
111/Dětský závod Svojše Michal 2007 Intersport dětské závody Ano
88/Dětský závod Endris Philip 2006 Intersport dětské závody Ano
107/Dětský závod Winzig Jan 2007 Intersport dětské závody Ano
108/Dětský závod Winzigová Anna 2009 Intersport dětské závody Ano
109/Dětský závod Skůček Kristian 2006 LivingroomWorkout.eu Intersport dětské závody Ano
110/Dětský závod Skůčková Klaudie 2009 LivingroomWorkout.eu Intersport dětské závody Ano
112/Dětský závod Eisenreichová Nella 2008 Intersport dětské závody Ano
113/Dětský závod Smeták Adam 2006 Intersport dětské závody Ano
114/Dětský závod Smeták David 2008 Intersport dětské závody Ano
115/Dětský závod Slíva Slávek 2008 Intersport dětské závody Ano
116/Dětský závod Slíva Vítek 2011 Intersport dětské závody Ano
117/Dětský závod Stepanik Adam 2013 Lazy Pedals Intersport dětské závody Ano
118/Dětský závod Stepanikova Alice 2011 Lazy Pedals Intersport dětské závody Ano
126/Dětský závod Štrofová Ema 2014 PNEUALU Team Intersport dětské závody Ano
138/Dětský závod Štrofová Natálie 2012 PNEUALU Team Intersport dětské závody Ano
119/Dětský závod Vyroubal Lukáš 2014 Intersport dětské závody Ano
120/Dětský závod Vyroubal Viktor 2011 Praha Intersport dětské závody Ano
121/Dětský závod Smetana Vojtěch 2014 SHOCK THERAPY Intersport dětské závody Ano
106/Dětský závod Kindl Petr 2008 Intersport dětské závody Ano
105/Dětský závod Kimla Štěpán 2008 ČSAD MHD Všeň Intersport dětské závody Ano
104/Dětský závod Frajbiš Adam 2007 Intersport dětské závody Ano
89/Dětský závod Nepovímová Zuzana 2013 Intersport dětské závody Ano
90/Dětský závod Moravec Josef 2013 Intersport dětské závody Ano
91/Dětský závod Moravcova Anna Karolina 2010 Intersport dětské závody Ano
161/Dětský závod Volf Martin 2009 Intersport dětské závody Ano
162/Dětský závod Volf Albert 2011 Intersport dětské závody Ano
92/Dětský závod Komárková Anna 2014 Intersport dětské závody Ano
93/Dětský závod Sedlecky Adam 2005 Intersport dětské závody Ano
94/Dětský závod Sedlecky Matej 2011 Intersport dětské závody Ano
95/Dětský závod Šípková Sofie 2012 Intersport dětské závody Ano
96/Dětský závod Králík Tomáš 2013 Toyota Dolák Intersport dětské závody Ano
97/Dětský závod Slavik Adam 2014 Intersport dětské závody Ano
137/Dětský závod Hlávková Ester 2006 Intersport dětské závody Ano
136/Dětský závod Hlávková Olivie 2006 Intersport dětské závody Ano
98/Dětský závod Pavelek Tom 2009 SC Calabrone Intersport dětské závody Ano
163/Dětský závod Rosová Jolana 2009 CK LOKO Rakovník Intersport dětské závody Ano
99/Dětský závod Švehlíková Agáta 2011 Intersport dětské závody Ano
100/Dětský závod Dupač Filip 2012 Intersport dětské závody Ano
101/Dětský závod Černý Patrik 2004 SK Velo Praha Intersport dětské závody Ano
102/Dětský závod Černá Tereza 2009 SK Velo Praha Intersport dětské závody Ano
103/Dětský závod Svobodová Klára 2009 Intersport dětské závody Ano
122/Dětský závod Svobodová Karolína 2012 Intersport dětské závody Ano
123/Dětský závod Rauschert Albert 2007 Dukla Praha Intersport dětské závody Ano
124/Dětský závod Pohnertová Anna 2012 Intersport dětské závody Ano
125/Dětský závod Ježek David 2010 Intersport dětské závody Ano
135/Dětský závod Kočandrle Alex 2010 Cibulka SK Drtikolo Intersport dětské závody Ano
134/Dětský závod Kočandrle Tobiáš 2012 Cibulka SK Drtikolo Intersport dětské závody Ano
133/Dětský závod Bíca Vojtěch 2015 Intersport dětské závody Ano
132/Dětský závod Schmieder Bruno 2011 ZFP GROUP Intersport dětské závody Ano
131/Dětský závod Marvan Jiří 2010 Litvínov Intersport dětské závody Ano
145/Dětský závod Rajs Josef 2007 CK loko Rakovnik Intersport dětské závody Ano
164/Dětský závod Přerostová Vanesa 2014 Intersport dětské závody Ano
130/Dětský závod Beneš Marek 2010 Intersport dětské závody Ano
129/Dětský závod Beneš Radim 2012 Intersport dětské závody Ano
128/Dětský závod Krejčí Jan 2009 Intersport dětské závody Ano
127/Dětský závod Hroudová Simona 2011 Intersport dětské závody Ano
139/Dětský závod Hrouda Filip 2008 Intersport dětské závody Ano
165/Dětský závod Kaplan Matyáš 2012 Intersport dětské závody Ano
/ Poláček Denis 2005 Intersport dětské závody Ano
/ Poláček Mikuláš 2007 Intersport dětské závody Ano
141/Dětský závod Putna Ondrej 2013 Intersport dětské závody Ano
142/Dětský závod Kratochvilova Valentýna 2006 Ski klub Neratovice Intersport dětské závody Ano
158/Dětský závod Románek Vojtěch 2009 Intersport dětské závody Ano
157/Dětský závod Románek Šimon 2011 Intersport dětské závody Ano
156/Dětský závod Románek Matouš 2011 Intersport dětské závody Ano
155/Dětský závod Zánová Barbora 2010 Intersport dětské závody Ano
154/Dětský závod Zánová Tereza 2014 Intersport dětské závody Ano
153/Dětský závod Janů Tomáš 2009 Intersport dětské závody Ano
152/Dětský závod Procházka Šimon 2012 Intersport dětské závody Ano
151/Dětský závod Prášek Martin 2015 Intersport dětské závody Ano
150/Dětský závod Kouba Zdeneček 2010 Intersport dětské závody Ano
149/Dětský závod Doležalová Barbora 2005 Intersport dětské závody Ano
148/Dětský závod Doležal Jan 2008 Intersport dětské závody Ano
147/Dětský závod Doležal Tomáš 2010 Intersport dětské závody Ano
146/Dětský závod Tolarová Marie 2007 Intersport dětské závody Ano
159/Dětský závod Sosvor Tomáš 2011 Intersport dětské závody Ano
166/Dětský závod Pňovský Sebastian 2011 Praha 8 - Dolní Chabry Intersport dětské závody Ano
143/Dětský závod Podešva Patrik 2011 Intersport dětské závody Ano
144/Dětský závod Podešva Alex 2014 Intersport dětské závody Ano