Registrace na Bike Prague 2017 právě odstartovaly. Pojede se 20. května – Bike Prague

Registrace na Bike Prague 2017 právě odstartovaly. Pojede se 20. května 20.10.2016

Bike Prague mění v roce 2017 svůj termín a jeho šestý ročník se uskuteční v sobotu 20. května 2017. Závod odstartuje stejně jako loni od travnaté plochy u obchodního centra Galerie Butovice a jeho trasa nabídne opět to nejkrásnější z přírody CHKO Český kras. Organizátoři chystají pro nadcházející ročník několik novinek na trase. Bikeři budou mít šanci se podívat na úplně nová neokoukaná místa, ale nemusí se bát, o lesní singl treky nepřijdou.

„Jsme rádi, že Bike Prague je mezi bikery tak oblíbený a každoročně láká mnoho závodníků, a to jak z elitních řad, tak i těch, kteří si vyjedou jen občas a chtějí zkrátka okusit atmosféru závodu. Pro příští šestý ročník jsme připravili několik novinek a změn na trase, závodníci se mají opravdu na co těšit,″ říká David Douša z agentury RAUL, která závod organizuje. Nově bude zavedena i 4. vlna pro pohodáře, kteří na startu nikam nepospíchají.

Bikeři se mohou opět rozhodnout až v průběhu závodu, zda si zajedou dlouhou (65km) nebo krátkou (35km) trasu. Zkrátka nepřijdou ani ti nejmenší závodníci, pro které jsou přichystané trasy od 350 metrů až po 3 kilometry. Závodníci se mohou těšit na špičkový servis v zázemí i na trase, pro doprovod bude v zázemí připraven bohatý doprovodný program po celý den závodu.

Registrace na šestý ročník jsou spuštěny přesně 7 měsíců před jeho konáním, aby si mohli bikeři už teď naplánovat příští bikovou sezónu. Do konce roku platí zvýhodněná cena startovného. Přihlaste se přes registrační systém SportID do 31. prosince 2016 a závodíte jen za 400 Kč.