Bikerky, přihlašte se do 9. dubna a vyhrajte balíček od Mary Kay – Bike Prague

Bikerky, přihlašte se do 9. dubna a vyhrajte balíček od Mary Kay 5.4.2017

Ať už jste zkušená bikerka, kterou žádný terén nerozhází a nebojí se pořádně ušpinit, nebo jedete jen na pohodu a chcete si závod hlavně užít, máme pro vás pěknou motivaci se přihlásit na závod Bike Prague. Pokud to stihnete do této neděle 9. dubna, můžete vyhrát kosmetický balíček od Mary Kay v hodnotě přes 1 000 Kč.

Bike Prague není jen pro ostřílené bikery v barevných trikotech, na trať se můžou vydat i méně zkušení cyklisté, kteří nemají ještě příliš zkušeností, ale chtějí si vyzkoušet atmosféru velkého závodu. Proč nevyrazit jen tak s kamarádkami? Pro ty, kteří nikam nespěchají a chtějí si závod především užít je navíc nově přidaná 4. startovní vlna.

Přihlásíte-li se do konce tohoto týdne, můžete vyhrát balíček obsahující tělovou sadu Satin body v hodnotě 1090 Kč, v které naleznete peelingový krém, tělový gel na mytí a holení 2v1 a hydratační tělové mléko. Dále v balíčku najdete dárkovou poukázku v hodnotě 500 Kč na kosmetické poradenství v péči o pleť nebo líčení a speciální dárek jako překvapení. Losovat budeme jednu výherkyni ze dam, které budou přihlášené a budou mít zaplacené startovné do neděle 9. dubna.

Chcete, aby vám to i na trati slušelo? V zázemí závodu pro vás bude připraven stánek Mary Kay, kde nalíčí nejen vás závodnice, ale i divačky, které přišly fandit.

Přihlásit se můžete on-line na www.bike-prague.cz