Probuď v sobě týmového ducha a zajeď si v kategorii Slow Motion a Tandem – Bike Prague

Probuď v sobě týmového ducha a zajeď si v kategorii Slow Motion a Tandem 5.4.2017

Bike Prague není jen o individuálním závodě, ale také o týmových soutěžích. Jedním výkonem můžete bodovat jak sami za sebe, tak v týmech. Na výběr máte ze dvou možností - Tandemu pro dvojice a Slow Motion s neomezeným počtem členů. Co je cílem jednotlivých týmových závodů?

Tandem je soutěž pro dvojice opačného pohlaví v libovolném vzájemném vztahu, kdy jeden z dvojice jede dlouhou trať a druhý krátkou trať. Tady jde o čas, vítězství si vychutná dvojice s nejrychlejším součtem časů. Detailní pravidla najdete zde.

Ve Slow Motion mají šanci naopak ti, kteří se za nejrychlejším časem tolik nehoní. Neplatí zde žádné omezení v počtu členů vašeho týmu a jak název napovídá, cílem je dosáhnout co nejvyššího součtu všech výsledných časů. Neváhejte a složte ten největší tým v celém startovním poli! Detailní pravidla najdete zde.

Registrovat se do obou soutěží můžete on-line na www.sportID.cz.

A jak založit tým?

Nejprve musí být všichni členové týmu přihlášeni na závod individuálně a mít zaplacené startovné. K založení týmu pak stačí, aby tým vytvořil pouze jeden z vás, který bude kapitánem týmu. V sekci moje přihlášky klikněte na Vytvořit tým. Zvolte si týmovou soutěž Tandem / Slow Motion. Dále si zvolte název týmu a způsob přijímání členů. Do otevřeného týmu se může přihlásit jakýkoliv závodník a kapitán nemusí jednotlivé členy schvalovat. Pokud chcete mít tým uzavřený a nechcete povolit nikomu cizímu, aby se k vám připojil, zvolte si možnost na vyžádání. Po založení týmu může kapitán poslat pozvánky konkrétním kamarádům s žádostí o připojení do týmu. Přiřazení poté potvrdí zakladatel týmu (kapitán) ve svém účtu. Pokud se chce závodník přidat k otevřenému týmu, stačí kliknout na Vytvořit tým v sekci Moje Přihlášky, vybrat druh týmové soutěže a kliknout na Připojit se u vybraného týmu.