S cestovním pojištěním od Generali nešlápnete vedle! – Bike Prague

S cestovním pojištěním od Generali nešlápnete vedle! 2.5.2017

Léto je skoro tady a kdekdo se chystá na dovolenou na kole. Někdo bude s rodinkou brázdit cyklostezku na Lipně, někdo se těší, jak si bude s partičkou užívat pořádný sjezd v terénu.

Ať už se spíš řadíte do první nebo druhé skupiny, s námi nešlápnete vedle. Dobře víme, že vás může potkat cokoli.  Rok od roku se navíc zvyšuje počet úrazů na kole, zejména na dovolené v zahraničí.

Proto pro vás máme cestovní pojištění s online slevou. Pojistit si můžete jak cestu do zahraničí, ale i jen po Čechách. Vyberte si variantu pojištění, která vám bude nejvíce vyhovovat, a za pár minut máte hotovo.

Pojistit si můžete pro tuzemskou dovolenou pojistit svoje sportovní aktivity a případné úrazy, odpovědnost, pokud byste při svých cykloradovánkách náhodou poničili cizí majetek nebo se s někým srazili, ale i zavazadla. Pro zahraniční dovolenou si pak můžete mimo jiné sjednat pojištění léčebných výloh až do 100 000 000 Kč, pojištění svých kol a dalšího sportovního vybavení, přenosnou elektroniku a pro ty, kteří se chystají na kola do hor, doporučujeme si pojistit i zásah horské služby. Letos jsme navíc zvedli limity pro pojištění odpovědnosti pro cesty do zahraničí.

Účastníci Bike Prague 2017 získají ve startovním balíčku extra slevu na cestovní pojištění 30 % platnou až do konce srpna.