Pozávodní regenerace bude v rukách studentů ATVS Palestra – Bike Prague

Pozávodní regenerace bude v rukách studentů ATVS Palestra 3.5.2017

Masérské služby po závodě je jistě velmi příjemný bonus pro všechny unavené závodníky. O tuto službu se po závodě Bike Prague postarají studentky a studenti VOŠ - Akademie Tělesné výchovy a sportu PALESTRA.

Při studiu diplomovaných specialistů na vyšší odborné škole je praktická výuka velmi důležitou součástí. Právě spolupráce s organizátory sportovních akcí tuto praktickou výuku Palestra svým studentům zajišťuje. Kde jinde, než na velké akci, by studenti měli možnost poskytnout desítky masáží v krátkém časovém sledu. Nejenže tedy uleví unaveným závodníkům, ale vyzkouší si své dovednosti. Studenti během sportovních akcí získají neocenitelné zkušenosti, které mohou uplatnit v praxi. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s organizátory cyklistického závodu Bike Prague a být součástí tohoto krásného závodu.

ATVS Palestra VOŠ je odbornou školou, která studentům s maturitou nabízí dva studijní obory – Management sportu. Od roku 2014 Palestra nabízí také nový studijní obor Wellness-Balneo. Absolventi školy jsou připraveni vykonávat střední manažerské pozice ve sportovních oddílech, organizacích zaměřených na organizaci sportu a volného času, ve fitnesscentrech, wellnesscentrech, vykonávat funkce trenérů, cvičitelů a instruktorů. V průběhu studia navíc získávají kvalifikaci maséra pro výkon sportovních masáží.

Více informace o PALESTŘE a možnostech studia najdete na www.palestra.cz.