Jatomi Fitness – nejlepší místo, kde se připravit na cyklistický závod – Bike Prague

Jatomi Fitness – nejlepší místo, kde se připravit na cyklistický závod 9.5.2017

Jízda na kole je zábava, je to snadné a bezpečné pro většinu lidí. To je také důvod, proč mnozí z nás rádi jezdí na kole. Jste-li také nadšenci pro cyklistiku, je téměř jisté, že budete jednoho dne přemýšlet o účasti na cyklistickém závodě. Jste připraveni se přihlásit? Skvělé! Nyní je na čase se připravit.

Chcete-li, aby Vaše příprava byla perfektní, je zapotřebí, abyste trénovali také jiným způsobem než jen jízdou v ulicích.

Je velmi pravděpodobné, že se v  průběhu závodu nevyhnete kopcům, budete muset měnit tempo dynamicky a vhodně volit vynaložení energie. Nejlepším způsobem, jak navodit takovéto podmínky během tréninku,  jsou lekce indoor cyclingu. Jedná se o vysoce efektivní kardio a silový trénink. V průběhu jedné lekce po dobu 45 minut jedete na stacionárním  kole v rytmu skvělé hudby a  v průběhu tak spálíte až 600 kcal. Nejenom, že posílíte plíce, ale také lýtka, zadek a střed těla.

V Jatomi fitness Nové Butovice si může užít lekce cyclingu  4 x týdně. Nemusíte rušit svůj trénink na kole kvůli dešti, mrazu nebo proto, že je venku  příliš horko. 38 kol je připraveno a čeká na Vás, a to bez ohledu na počasí.

Zaujali jsme Vás? Navštivte webové stránky : www.jatomifitness.cz, stáhněte si svůj jednodenní vstup a připravte svoji formu na “Bike Prague” nebo jiné závody!