Bike Prague startuje již příští víkend, přihlas se on-line do 17. května – Bike Prague

Bike Prague startuje již příští víkend, přihlas se on-line do 17. května 11.5.2017

Již 20. května odstartuje již po šesté největší bikový závod v Praze Bike Prague. Letos se můžeš tešit na nové úseky na trase! Součástí závodu jsou i Intersport dětské závody a dětský sportovní den. Pro on-line registraci zbývá již poslední týden, tak už neváhej a přihlas se!

Rozmysli se až na trati Bike Prague, zda pojedeš kratší 35km trasu nebo zvolí náročnější 65km trať. V letošním roce se navíc můžeš těšit na nové úseky na trati! Nově trasa povede k obci Choteč či do rokle u Všenor. Zůstává náročnější výjezd na Cukrák na delší trase, přejezd několika brodů či rychlé úseky okolo Berounky. Mapu nalezneš zde, nyní si ji můžeš stáhnout v gpx či kml a projet si trať ještě před startem závodu.

Součástí programu jsou i Intersport dětské závody. Na malé závodníky čekají trasy od 300 m do 3 km. Tratě povedou po bezpečných, uzavřených cestách v okolí Galerie Butovice. Školáci se navíc mohou zapojit do soutěže pro školy. Škola s nejpočetnějším zastoupením v dětských závodech vyhraje poukaz do Intersportu v hodnotě 5 tisíc korun! Malí bikeři z pražských částí 5 a 13, kde se závod koná, jedou navíc zadarmo!

Těšit se můžeš i na bohatý doprovodný program. Pro rodiny s dětmi je připraven dětský sportovní den plný zábavných atrakcí. Těšit se můžete na skákací hrad, trail show, zahrát si stolní fotbálek či se podpořit handicapované sportovce při exhibici Power chair hockey (florbal na elektrickém vozíku).

Na všechny dospělé závodníky čeká perfektní servis. V prostoru startu a cíle mohou využívat servis kola od Intersportu. Podél trati mají k dispozici občerstvovací stanice Enervit a občerstvení je bude čekat i v cíli závodu. V zázemí závodu mohou též využít tejpování zdarma a o unavené nohy se po závodě postarají maséři z Palestry. K umytí kol mohou závodníci použít wapky v zázemí závodu.
Závod odstartuje 20. května v pravé poledne od Galerie Butovice.

Registrujte se on-line do 17. května na www.bike-prague.cz. Do neděle 14. května lze platit převodem, pak již jen kartou.