Vyzkoušejte tejpy od Kine-maxu na Bike Prague zdarma – Bike Prague

Vyzkoušejte tejpy od Kine-maxu na Bike Prague zdarma 11.5.2017

Díky Kine-MAXu si můžete na Bike Prague nechat zatejpovat všechny vaše neduhy, a to zcela zdarma! Před i po závodě se můžete svěřit do rukou odborníků z Kine-Max, kteří vás zdarma zatejpují pomocí kineziologických tejpů. Stánek naleznete v převlékacím stanu.

Metoda kineziologického tejpování spočívá v oblepování oblastí svalů a kloubů speciálně vytvořenými kineziologickými tejpy s cílem zlepšit funkci svalů, kloubů, podpořit, mízního systému, vyrovnávat hladinu tkáňového moku a zlepšit tak látkovou výměnu, regulovat svalové napětí, ovlivňovat receptory bolesti a mírnit napětí ve svalech a šlachách. Kineziologický tejping podporuje v dané oblasti vznik vyrovnaného prostředí a tím urychluje hojivé procesy organismu a celkově zlepšuje funkci pohybového aparátu.

Kine-MAX patří mezi přední firmy zabývající se vývojem a výrobou těchto pásek. Páska je vysoce hypoalergenní s možností komfortního nošení 5 -7 dnů. Elasticita pásky je srovnatelná s elasticitou lidské pokožky. Barva pásky nerozlišuje změnu mechanických vlastností, ani to, jestli má páska hřát nebo chladit. Kineziologické pásky nejsou ničím napuštěné. Využití kineziologického tejpování má své místo v mnoha oblastech medicíny, zejména v oblasti sportovní. Tejpování můžeme využít u celé řady diagnóz.

Více informací o tejpování naleznete na www.kine-max.cz . Podívat se zde můžete na videa o tejpování a vybrat si ze široké škály tejpovacích pásek. V nabídce jsou i tejpovací pásky speciálně vyvinuté pro sportovce, které mají zvýšenou lepivost a při sportu perfektně drží. Nezapomeňte navštívit stánek Kine-max v den závodu.