Bike Prague zahájil registrace, do konce roku se přihlas za nejvýhodnější cenu – Bike Prague

Bike Prague zahájil registrace, do konce roku se přihlas za nejvýhodnější cenu 19.9.2017

Sobota 19. května 2018! Dobře si toto datum zapiš, protože to vyrazí závod Bike Prague do svého sedmého pokračování.

 

35 nebo 65? Tradiční dilema, které můžeš vyřešit až přímo na trati závodu. Ta tě zavede do chráněné krajinné oblasti Českého krasu a je pouze na tobě, zda zvolíš „čistou“ variantu pro začátečníky nebo „technickou“ pro ty zkušenější.

Delší trasa nabídne převýšení až 1 200 metrů a kromě technických sjezdů a brodů tě vyveze k vysílači Cukrák. Varianta kratší, měřící 35 kilometrů, je plná širokých cest a technických libůstek v ní moc nenajdeš. Sjet se dá i na trekovém kole, i když po úplné rovině samozřejmě nevede.

Pokud si chceš závod projet v klidu a nechceš se na startu strkat s bikery, co do toho jdou po hlavě, přihlas se do čtvrté vlny pro pohodáře a vystartuj bez zbytečných tlačenic.

Závod, který je součástí prestižní mezinárodní série Inter-Mountains Series, nabídne tratě i pro nejmenší bikery, a to na trasách od 350 metrů po 3 kilometry. O zábavu bude mít postaráno díky bohatému doprovodnému programu celá rodina. Chybět nebude ani servis kol společnosti Intersport a další vychytávky.

Registrace právě odstartovaly a důležité je, že až do konce roku, tedy do 31. prosince 2017, jsou za nejnižší možnou cenu, tedy za 400 Kč. Samotný závod startuje od Galerie Butovice. Pamatuj, sobota 19. května 2018.

Registruj se tady.