Jsi týmový hráč? Přihlas se na Tandem a Slow Motion – Bike Prague

Jsi týmový hráč? Přihlas se na Tandem a Slow Motion 30.3.2018

Také letos máme připraveny varianty Bike Prague pro ty, kteří se rádi s tratí poperou nejen za sebe, ale i za svůj tým. Vybrat si můžeš týmové soutěže Tandem a Slow Motion.

Tandem je soutěž dvojic opačného pohlaví. Jeden z týmu pojede kratší trať a druhý delší. Vítězí tým s nejnižším součtem časů. Nezáleží na tom, jestli jste partneři, kamarádi, kolegové, otec s dcerou, nebo jste se v životě neviděli. Jde hlavně o to se společně pobavit. Pravidla najdeš ZDE.

Ve Slow Motion jde o to složit co nejpočetnější mančaft. Není stanoven žádný minimální ani maximální počet členů týmu. Vítězí sestava, která naopak dosáhne co nejvyššího součtu výsledných časů. Tvoji parťáci můžou jet libovolnou trasu. To už je na vás. Pravidla najdeš ZDE.

Tady máš jednoduchý návod:

  1. Nejprve se musíte přihlásit individuálně a mít zaplacené startovné. Registruj se ZDE.
  2. Tým vytvoří jeden z vás, který bude kapitánem.
  3. Pokud máš kapitánskou pásku ty, tak v sekci moje přihlášky zvol Vytvořit tým.
  4. Vyber si variantu Tandem nebo Slow Motion.
  5. Zadej název týmu.
  6. Zvol způsob zapojování dalších členů.
  7. Pokud vybereš otevřený tým, nemusíš jednotlivé členy schvalovat a přihlásit se ti do mančaftu může kterýkoliv závodník. K přihlášení stačí kliknout v sekci Moje přihlášky na tlačítko Vytvořit tým, vybrat druh soutěže a přihlásit se do týmu.
  8. Chceš-li to mít pod kontrolou, vyber variantu na vyžádání. Poté můžeš jako kapitán poslat pozvánky konkrétním bikerům. Přiřazení potvrzuje kapitán týmu.

Online registraci pořídíš do 16. května.