Bike Prague se v roce 2019 konat nebude, rozhodla malá podpora partnerů – Bike Prague

Bike Prague se v roce 2019 konat nebude, rozhodla malá podpora partnerů 18.12.2018

Byla to známá tradice. Bikoví začátečníci i pokročilí vyráželi v květnu z pražských Butovic do CHKO Český kras. Mohli si vybrat z krátké či dlouhé trati a užít pořádné dobrodružství zvané Bike Prague. To se ovšem v roce 2019 konat nebude.

Rozhodl především malý zájem partnerů o podporu této akce. Bez ní bychom museli přistoupit k dramatickému zvýšení cen startovného, a to jsme nechtěli.

Velmi si vážíme všech účastníků, kteří s námi během dlouhých sedmi let jezdili. Touto cestou jim chceme poděkovat za účast a odhodlání. Díky nim měl Bike Prague fantastickou atmosféru a stal se největším závodem na horských kolech v Praze. Bohužel nyní musíme od této tradice, minimálně pro rok 2019, ustoupit.

Přejeme všem našim bikerům skvělé zážitky na horském kole, ať už v závodním, či výletním tempu. Věříme, že s řadou z nich opět potkáme v sedle, či při jiné sportovní příležitosti. Například 13. července na startu 22. ročníku největšího MTB maratonu v Rakousku – Salzkammergut Trophy. Přihlášky běží na  http://www.salzkammergut-trophy.at.

Výsledek obrázku pro logo salzkammergut trophy